Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Клуб "Dirty Dreams"

+2
Irenes Devo.
Катрин Евънс
6 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Дерек Смит. Съб Мар 24, 2012 9:20 am

Катрин Евънс написа:
Дерек Смит. написа:
Катрин Евънс написа:
След повече от триста години прекарани в Ада най-накрая успях да се измъкна от там, нямах търпение да видя реакцията на скъпия ми Луцифер, когато разбере, че един от любимите му затворници е избягал. Е, не бях могла да си избера най-хубавото тяло, което може да се обладае, но ставаше, а с високи токове и къса рокля беше почти идеално. Погледнах сe в огледалото в хотелскaтa стая и се усмихнах, беше хубаво отново да съм свободна. Взех си чантата и се отправих към най-близкия клуб, след толкова векове на скука и отчаяние имах нужда да се забавлявам. Забелязах светещия надпис и започнах да ходя по-бързо. Влязох в клуба и огледах тълпата от хора. "Играчки" - бе първото, което си помислих и те наистина бяха такива, всеки в това помощение можеше да стане точно това в ръцете ми. Седнах на бара и си поръчах уиски, за негово щастие бармана не ме остави да го чакам дълго и донесе питието ми. Отпих глътка от съдържанието и се усмихнах одобрително, поне жалките същества в този град разбираха от алкохол и все пак бяха просто ненужни същества, които щях да убие при първата удобна възможност.


Беше поредният скучен ден, докато тя не ми се обади, никога не съм мислел, че ще я видя отново след това, което направи, но тя бе успяла. Хмм това беше моята Лилит... Събрах си багажа и тръгнах към града, които бе избрала за срещата ни, знаех че няма да е просто приятелски разговор, но не ми пукаше, бях готов на всичко за нея.
Влязох в бара и се огледах, от обаждането 'и знаех, че е избрала тялото на Катрин Пиърс за свой приемник затова започнах да я търся с погледа си. Забелязах две момичетa изглеждащи еднакво, но бе очевидно, че тази, която се лигавеше пред Деймън Салваторе не е Лилит, тогава я видях на бара. Спуснах погледа си по тялото 'и... Черна рокля, жартиери и алкохол - това определено щеше да бъде интересна нощ и за двама ни. Настаних се слещу нея и си поръчах уиски.
- Добър вечер Лилит или предпочиташ да те наричам Катрин Евънс? - наглата усмивка веднага се настани на лицето ми и вероятно щеше да остане там цяла нощ. Хванах я за ръката и дръпнах кръхкото 'и тяло към себе си .
- Знаеш ли, че женатa, чието тяло си взела носеше детето ми?

И ето, че моя скъп хибрид се появи. Колкото и да не исках да му го призная беше привлекателен, както винаги. Взела съм тялото на жена му!? Колко жалко за него и за детето, което е носела, но не ми пука особено много за това, всъщност дори се радвам, че е мъртва, все пак това е една душа в Ада повече.
- Когато избрах тялото знаех всичко за нея Дерек... - самодоволна усмивка се разля на лицето ми, докато го гледах, беше толкова близо до мен, че усещах как дъха му гали кожата ми. Отскубнах се от хватката му и отново седнах на стола си, кръстосвайки дългите си крака.
- Мога да те убие само с едно щракване на пръстите си, по-добре си не прави глупави изпълнения като това... - надигнах чашата си и отпих от течноста. Усмихнах се и погледнах към Дерек.
- Не те извиках за да говорим за глупости! - казах отегчено аз. - Знам как да взема властта на Луцифер, а вече притежавам и камъка... - очите ми пробляснаха предизвикателно, а усмивката на лицето ми стана още по-ширикa. - Трябва само да намеря копелето и ще го затворя завинаги!

Огледах се отегчено на около и спрях погледа си на Луцифер, ама естествено, че ще я търси, нали сега беше всемогъща колкото него, дори и повече. Изпих уискито в чашата си на въднъж и я погледнах.
- Виж само кой е тук... - отбелязах и отново погледнях към Дявола, нима това глупаво и жалко същество наистина я бе затворило за повече от триста години!?
- Защо не му се представиш, ще те прикривам ако се случи нещо... - намигна 'и и се отпуснах на столa все още гледайки към тълпата.
Дерек Смит.
Дерек Смит.

Брой мнения Брой мнения : 6
$ $ : 0
Join date Join date : 23.03.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Damon Salvatore Съб Мар 24, 2012 9:36 am

- Татя..Ти чу ли нещо..
Погледнах я и и' кимнах към Катрин и другия..Май искат да ни направят нещо..
- По-добре да не се опитват..Вече сме трима и трудно ще ни победят..Особено с най-силния демон на света...
Целунах Татя по бузата и погледнах към Ирен..
- Ела..
Хванах я за лакътя..
- Трябва да направя нещо за теб..
Тя ме погледнах очаквателно.
- Да умреш..
И и' счупих врата.След малко влязох в заведението.
- Ирен е мъртва..Ще трябва да почакаме 2-3 минути докато се събуди..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Татя Петрова Съб Мар 24, 2012 9:48 am

-Мм, не нищо не чух, да бъда честа дори не се вълнувам от глупавият разговор който видят с мистър мусул.-Засмях се.
Обърнах се към него като впих устни в неговите, захапах леко долната му устна след което се отдръпнах и се усмихнах.
Деймън задърпа Ирен някъде навън а аз останах сма с Дяволчето, без грам чувство за хумор.
-Кхмм! Готова да кажа нещо, Деймън се върна й каза че Ирен била мъртва.Погледнах очудено .. но тя, защо?!
-Добра идея ли беше това?
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Катрин Евънс Съб Мар 24, 2012 9:52 am

Извъртях глава и погледнах към Луцифер, изборът му на тяло бе ужасен, изглеждаше като обикновен и ненужен човек, какъвто много скоро можеше да стане. Надигнах се от стола и тръгнах към жалката им групичка, без дори да си направя труда да отговоря на Дерек. Е, той имаше пълното право да ме накаже за наглостта ми и за това, че съм взела тялото на майката на детето му, но щеше да има тази възможност само ако сме в леглото. Тръснах леко главата си на една страна, за да прогоня перверзните мисли от там и се усмихнах на мъжа, които стоеше пред мен.
- Здравей Луцифер, мина много време откакто те видях за последно... - наглата усмивка веднага се появи на лицето ми. Огледах тялото, което беше избрал отново и се засмях . - Наистина ли избра точно това жалко тяло за свое!? - извъртях отегчено очи.
- Предлагам да си поговорим насаме, без глупавите ти приятели и без Дерек... - намигнах му и започнах да си играя с колието на врата си. Това бях направила от техния скъпоценен камък, просто едно красиво колие, което притижава невероятни сили, но никой не може да го свали от врата ми .
- Знаеш ли трябва да благодариш на приятелчето си, ако не беше убил онази кучка никога нямаше да се измъкна от Ада... - казах аз и погледнах към Деймън, а след това отново към Луцифер.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Съб Мар 24, 2012 9:53 am

Не знам откъде, но знаех какво ще направи Деймън, след като ме повлачи след себе си навън. И не бях уплашена. Онова странно чувство в гърдите ми забушува с всичка сила и получих едва ли не сърцебиене; да, сърцето ми щеше да се пръсне... Сякаш знаех, че щеше да се случи нещо голямо, за което дори не бях си и помисляла. Едно единствено движение от страна на Деймън и после всичко потъна в мрак.

След две минути се събудих и всичко ми се струваше крайно странно. Вече знаех, че бях прокълната като тях, завинаги, до края на безкрайността, но не ми пукаше. Дори още по-добре. Щях да съм по-способна да отида и да извия врата на Деймън, задето го направи. Изведнъж ме обвзе някакъв непонятен яд срещу вампира, а когато бях ядосана, най-малко ми личеше. Върнах се обратно в заведението и седнах на мястото си до Деймън с глупава усмивка на лицето, но черни кроежи в ума. О, не... Нямаше да го убивам, защото нямаше и да мога. Бях свежа, току-що създадена, и не ми беше по силите да убия древен вампир, но това не ми пречеше да го нараня... когато му дойдеше времето.

Сетивата ми бяха изострени и всичко беше по-ярко от преди. Концентрирах ли се, можех да чуя сърцата на хората наоколо и как кръвта им циркулираше във вените им. При мисълта за кръв в гърлото ми пламнаха пламъци. Значи това беше да си вампир... Интересно. Но онова чувство в гърдите ми все повече се засилваше, и накрая дори почти угаси пламъците в гърлото ми.

- Ако не пия човешка кръв... ще умра ли? – попитах ни в клин, ни в ръкав, мръщейки се. Трябваше да знам.
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Damon Salvatore Съб Мар 24, 2012 10:00 am

Погледнах Катрин..Или не ...Ох..Мразех да гледам двойнички..Сега едва различавах двете..
- Защо искаш да говориш с Арън,демонке...Не ти ли стига пребиваването в ада..Или нека позная..Може би искаш да го убиеш..Глупачка..
Подсмихнах се.Говорех на момичето с колието,защото май това беше Катрин..Или не...
- Да Ирен..Ще умреш ако не пиеш кръв...Но не се и опитвай да ме нараняваш или каквото и да било,защото тази тук беше с изтригнато сърце,макар да беше на около 500....Или не...Все тая..Не се закачай с мен..
Погледнах арън..Лицето му беше каменно..Нищо не можеше да се различи..Но когато беше гневен си личеше..
- Имаш хубави крака...Разходи ги и се разкарай..-казах на онази..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Татя Петрова Съб Мар 24, 2012 10:11 am

Трябваше да приазная че в момета бях повече от объркана, време беше да попитам какво става, но да задавам глупави въпроси пред момичето което гледах сякаш съм пред огледало, както и пред Луцифер... няма шанс.
Погледнх към Деймън който не беше в настроение, това не беше добре.Хванах Ирен за ръката като буквално я задърпах към тоалетните.
Влезнахме в женкмите тоалетни ..-Време е да завършиш трансформацията мила моя.-Усмихнах се.
Едно момиче влезна, появих се пред нея ..-Няма да викаш, ще стоиш на едно място, .. ще ти хареса.Хипнотизирах я като погледнах към Ирен.
-Това е за теб.-Усмихнах се.
-След като се нахраниш ще ти покажа това-онова.-Засмях се.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Съб Мар 24, 2012 10:22 am

Нещо щеше да се случи с мен. И не беше трансформацията, за която Татя говореше, беше нещо друго. Добре, че поне вече не се намирах сред онази обърнака Деймън-Луцифер-Катрин обстановка, където и без това не ми е мястото... Или може би ми беше?...

- Благодаря, Татя – погледнах я и й се усмихнах с благодарна усмивка. – Животът ти ще бъде пощаден, имаш думата ми.

Мамка му, защо казах това?... Какво ставаше с мен?! Май тази вамп глупост ми влияеше зле. Свих рамене и без да се замислям повече по въпроса, плъзнах пръсти по врата на беззащитното хипнотизирано момиче, впивайки зъбите си в него. С първата глътка умря и цялата м и човечност, усещах го. След като се наситих, оставих трупа на момичето да се строполи на земята като торба с картофи.

- Татя...

Не успях да довърша изречението си. Остра болка проряза главата ми и като в мъгла се чух как крещя, падайки на колене и държейки главата си в ръце. Боже, болката беше неописуема!... Превих се на две и продължих да стена и да крещя. Сякаш в мозъка ми ставаше нещо страшно нередно. Какво се случваше с мен?!
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Aaron O'Conner Съб Мар 24, 2012 10:27 am

Какво въображение..Май от тук всички искаха да ме убият..Леле..Колко забавно..Погледнах я и казах:
- Е..Скъпа моя Лилит..Няма да стане скоро..Не си намерила своя път..Аз ще ти го покажа...Ада е насам..Подай ръка и ще те заведа в твоята клетка,където ти е мястото..
Подсмихнах се.
- Ами...Ти Деймън..Защо го правиш..Защо ме защитаваш..
Червени татуси започнаха да се появяват по лицето ми като започнаха от очите и продължаваха по лицето ми..Приема ли истинската си форма,нямаше да ме победят..
- Лилит..Ще ми окажеш ли честа да те убия?
Много трудно щях да го направя,при условие,че първия път не успях..
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Катрин Евънс Съб Мар 24, 2012 10:36 am

Нагли глупаци! Вдигнах ръката си, а от нея излезе бяла светлина, това бе достатъчно, за да повали вампира карайки го да крещи от болка. Погледнах към Луцифер и се усмихнах все така нагло.
- Скъпи не си прави труда да се преобразяваш, няма смисъл, камъка е у мен и мога да пожелая да загубиш силата си, когато си поискам, така само ни губиш времето... - извъртях отегчено очи. Седнах на мястото, на което до преди малко стоеше жалката им групичка и кръстосах краката си.
- Предлагам да поговорим, без да се дъриш като кретек или приятелят ти може да пострада и повярвай ми ти няма да можеш да му помогнеш...
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Татя Петрова Съб Мар 24, 2012 10:37 am

Какво ще направиш с живота ми .. ще го пощадиш ?! Изгледах я очудено .. ахх млади вампири трябва да ги търпиш всякаква тяхна глупост.
Цялата тази кръв по пода, едвам се сдържах да не излезна навън и да убия всяко едно човешко същество в клуба.Но не беше така лесно.
Ирен каза името ми секунди по-късно се държеше за главата и крещеше ..
-Хей, хей Ирен, извиках няколко пъти като хванах лецето и в шепи ..
-Погледни ме!
Тя не слушаше .. какво се обърка, това не е присъщо за една трансформация.
Помогнах й да се изправи ..-Ирен изкрещях силно, погледни ме, вдишай и издишай .. тя започна да се свестява .. всичко ще бъде наред.Насилих се да се усмихнах ..-Хайде да се махаме от тук докато някой не е влезнал, навярно и жалката полиция ще цъфне .. трябваше да кажем и на Деймън, трябваше да се махнем от тук!
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Damon Salvatore Съб Мар 24, 2012 10:46 am

Мръсница!Как смее да ме поваля..Колкото и да ме болеше,нищо не ми ставаше..Преглътнах болката и хванах Катрин,като се озовахме на другия край на помещението.Знаех,че може да ме убие,но трябваше нещо да направя.Видях и Татя и Ирен..
- Тръгвайте..
Хората започнаха да викат и да тичат..
- Как смееш..
Счупих и' врата и се върнах при Татя..
- Да се махаме..
И тръгнахме към Апартамента на Ирен.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Съб Мар 24, 2012 10:50 am

Не знам откъде знаех, че очите ми са станали светло сребристи, сияещи като два сапфира. Едва можех да чуя Татя през цялото това напрежение в черепа ми... Беше страшно странно. Почти толкова странно, колкото чувството, че умирам... или че по-скоро ме натъпкват някъде в някоя бездна, а на мястото на душата ми се настанява нещо друго, нещо много, много могъщо. Лека полека започнах да се свестявам и болката да отшумява, и макар тялото ми да се изправяше и да регенерираше много бързо, аз умирах вътре в него. След секунди всичко отново потъна в мрак и аз изчезнах, а нещото, което беше в тялото ми, взе контрол...

Ах, глупаво момиче. Мислеше си, че ангел я обладал, а всъщност и представа си нямаше, че е шефа на ангелите... Тоест, аз. Поправка: Аз, с главно А. Самият Господ Бог, именно.

- Татя, вече е късно – казах й и й се усмихнах. – Няма за какво да се безпокоиш, обещах ти, че няма нищо да ти се случи... Освен ако не се обърнеш срещу Мен, разбира се. Но дори тогава ще си помисля сериозно.

Запътих се към изхода от тоалетните и с крачка, сякаш целият свят бе мой (което никак не бе далеч от истината), минах през пътеката, която танцуващата тълпа ми беше направила по мое желание. Всъщност, горките хора дори не знаеха защо се бяха отдръпнали, позволявайки ми да мина. Просто го бяха направили. Накрая стигнах до масата, където малката групичка сладко си приказваха и взех някаква чаша с алкохол, отпивайки от нея, без да попитам чия е. И когато Деймън ме дръпна да ходим в апартамента на клетото момиче, аз просто изгорих ръката му, за да ме пусне.

- Ирен вече я няма, Деймън – казах му, след това се обърнах към всички. – Колко мило от ваша страна да ме поканите на скромния си купон. Мисля да поостана още малко, ако успокоите топката.
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Татя Петрова Съб Мар 24, 2012 11:09 am

-Ирен, добре ли си ? Какво по дяволите му ставаше на това момиче ?
Тя излезна от тоалетните, тръгнах след нея, когато изленах всички бяха направили път, объркано гледах вървеейки напред.Видях Деймън след което побягнах към него и го прегърнах..-Ирен, .. нещо не е наред с нея! Прошепнах тихо след което го погледнах.
Готови да тръгнем към апартамента на момичето, но отново нещата се объркаха.
Деймън хвана ръката на Ирен, тя го изгори ..
-Хей, хей .. застанах между тях като погледнах Ирен въпросително.
-Какво си мислиш че правиш ? Какво ти има, защо мълчиш ?
Тук не беше безопастно, трябваше да се махне акоискахме да живеем.Ирен наистина съжелявам но нямаме време да се занимаваме с теб.
-Съжелявам!
Счупих врата й, преди да падне на земята я хванах и я вдигнах на ръце.
-Дймън има й нещо, тя каза че ще пощади живота ми, докато бяхме в тоалетните!

ПП; следващия да пише в апартамента хДД
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Съб Мар 24, 2012 6:51 pm

off. Съжалявам, не се сдържах да пиша хД .. Спирам, няма да пиша повече, докато не се изредят другите  Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 300838428

Бързо се съвзех и скочих пъргаво на крака, отървавайки се от ръцете на Татя. Дори и заключена в това тяло, то не можеше да ми бъде ограничение.

- Тръгвайте без Ирен – казах на Татя и Деймън. – Тя е в безопасност с мен. Хайде, спасявайте се.

Наоколо беше същински хаос. Въздъхнах. Тези същества... Щяха да се избият за глупости. Не, че не ги разбирах... Аз ги създадох всичките, все пак, и това определено ми носеше точки в разбирането им. Щракнах с пръсти и всичко отново беше нормално – хората не бягаха панически във всички страни, а продължаваха да танцуват и да пият. Погледнах към Луцифер, усмихвайки му се.

- Пивет, Лу – след това се обърнах към Лилит. – Лили, виждам, че си изпълзяла от дупката си и дори си намерила Камъка. – леко започнах да пляскам с ръце. - Браво на теб. Точно такива предприемчиви създания ми трябват. – взех една чаша с уиски, която си почиваше на близката маса, и отпих солидна глътка.
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Катрин Евънс Съб Мар 24, 2012 10:28 pm

Деймън счупи врата на тялото ми, това определено не ми се хареса. Погледнах го с черните си очи .
- Всяко част в това тяло вече е потрушена Деймън, не си прави труда да чупиш врата му отново... - настаних се по-удобно. Облегнах се назад и изгледах с безразличие тялото на момичето, едва сдържах смеха си. И това ми било Бог!?
- Луцифeр мисля, че трябва да си поговорим насаме, нещо като семейна сбирка само аз, ти и този тук... - погледнах към тялото на момичето усмихвайки се най-нагло, а след това извъртях главата си към Татя и Деймън. Жалки древни вампири мислещи се за много силни... Хах... Е, миличките ми явно са сбъркали мястото, на което могат да са силни, защото в този град те вече бяха нищожни като хората .
- Вие двамата по-добре се разкарайте от тук... - казах им аз махнах безразлично с ръка. Определено беше хубаво отново да се върнеш, а сега бях и много по-силна от преди, бях наистина всемогъща каквaтo трябваше да бъда още преди векове. Не бях сърдита на Луцифер, че ме затвори, всъщност ако бъде добро момче и ме послуша няма дори да му отнема силата. Може би наистина ще го оставя да бъде господар на Ада, а може би само ще си играя с надеждите му и след това ще го унищожа. Е, и в двата случая щеше да ми бъде забавно да го наблюдавам.
- След като дори ти, този за когото се предполага, че е Бог си тук значи нещата са наистина сериозни... - погледнах към него и се усмихнах . - Кажи ми нещо, защо си тук лично? Каква е целта на това посещение, ако мога така да го нарека?


Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Aaron O'Conner Нед Мар 25, 2012 1:57 pm

Леле..Това момиче ме разгорещи..Нека изляза от кожата си.Трансформацията беше почти приключила..Още малко и готово..
- Освободи!
Изведнъж тялото ми се разтресе и падна на земята.Аз се отделих от момчето и показах истинския си вид.Цък.
- Не мисля да оставам,защото графикът ми е запълнен..Все пак..Лилит...Боже..Елате..
Всичко пламна и се оказахме на покрива..
- Спокойно..Боже..Долу нищо не гори..Сподели сега..
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Нед Мар 25, 2012 2:21 pm

Погледнах към ръката си. Чашата ми с уиски бе изчезнала, но не беше голяма загуба. Имаше по-важни неща за правене от пиенето.

- Права си – обърнах се към Лилит. – Работите са сериозни като камикадзе в атомна централа, затова съм тук. Всъщност, аз никога не съм напускала. Просто стоях отстрани и гледах как си играехте, но няма да ви позволя да сдъвкате света все пак.

Отидох до Луцифер и го потупах по рамото с кротка усмивка на лице.

- Забрави, Лу. Трансформацията няма да ти помогне. Лилит е достатъчно силна да ти нарита задника и без камъка, а и аз съм от нейния отбор. Сещай се – смигнах му и усмивката ми се разшири. – Тотално си прецакан, приятел.

Нямаше да го убивам. Аз не. Ако Лилит решеше да не пощади живота му, добре. Но аз нямаше да го убия в никакъв случай. Не бях дошла, за да убивам, а да превърна хаоса, който цареше тук, в ред... Беше интересно как инстинктивно мислех за себе си от женски род. Явно се дължеше на човешкия ми приемник, в който се заселих след като момичето бе преживяло клинична смърт. А и аз бях Бог, не бях нищо конкретно - нито мъж, нито жена, нито старец, нито дете, така че можех да бъда всичко, което си пожелаех.

- Та, може да стане по лесния или по трудния начин – върнах сериозността на лицето си, докато говорех на Луцифер. – Какво ще бъде?
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Aaron O'Conner Нед Мар 25, 2012 2:42 pm

Погледнах към двамата странно.МОЛЯ?!ПРИЯТЕЛ ЛИ МЕ НАРЕЧЕ?!Това Бог ли е?!Леле..Наистина е станал още по-зле от предишния път..
- Божее..Боже..Наистина трябва да спреш пиенето..Последния път,когато те видях,беше при прасетата..След това се опита да ссе върнеш в Рая,но се телепортира в една кална канафка..Чудя се какъв ли препарат за миене на дрехи използвате вие там горе..
Подсмихнах се.
- Та..Да сее върнем на разговора ни..Какво искате и от кога демон се съюзява с "Бога"?

Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Катрин Евънс Вто Мар 27, 2012 7:24 am

Лека усмивка се появи на лицето ми, това беше Луцифер, които познавам, беше арогантен, наивен и глупав, но той си беше такъв и никога нямаше да се промени. Започнах да си играя с един кичур от косата си, гледайки ту към него ту към Бог .
- Това съм аз скъпи, нима не си очаквал от мен да се съюзя с някой, които иска да си безсилен ? - попитах усмихвайки се нагло, а след това погледнах наивно към него. - От теб искам просто да се разкараш от Ада и да ме оставиш аз да управлявам там, много е просто... - приближих се до него целувайки го .
- Но ако не искаш още сега мога да те унищожа... - отново докоснах колието си, харесваше ми да притежавам камъка и най-важното бе, че никой не можеше да го свали от врата ми, поне не и без аз да му помогна. Наистина щеше да е жалко за Луцифер, всъщност с него имахме доста хубави спомени, но той ме държа затворена повече от триста години, а това нямаше да му го простя толкова лесно. - Е Луцифер какво избираш?
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Вто Мар 27, 2012 7:36 am

Погледнах към Луцифер очакващо. В очите ми ясно пишеше какво щеше да се случи, ако откажеше да се примири с жеалнието на Лилит. Отидох на ръба на сградата и седнах там, кръстосвайки крака по турски.

- Внимавай, Лу - повиших тон, но гласът ми си оставаше спокоен. Не бях от типа, който се обижда лесно. - Съмнявам се, че си забравил какво стана, когато се провъзгласи за равен на мен и се опита да ме свалиш от трона. Не ме карай отново да ти подрезвам крилцата, защото този път ще боли повече.

Можех да бъда арогантна, и то доста, но щях да си разваля имиджа. А и не ми беше в стила. Ядосването, обиждането, злобата... Тези глупости бяха за хората, демоните и всички други същества, но не и за мен. Когато някой посмееше да ми се качи на главата, просто го свалях така, че да си вземе поука защо не трябва да го прави повече. Аз създадох този свят и щом бях преценила, че Лилит ще управява Ада по-добре, никой, освен самата Лилит, не можеше да ме убеди в проивното.
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Aaron O'Conner Вто Мар 27, 2012 7:37 am

- Е Луцифер какво избираш?
Погледнах я преценително..
- Лилит..Лилит..Лилит..
Подсмихнах се.
- Ще ти дам Ада при едно условие...
Погледнах я.
- Ще ми дадеш камъка и аз ще ти кажа как да влезеш,защото дори и да ме убиеш пак няма да го подчиниш..Виждаш ли как всичко се върти около мен...Убиеш ли ме ще се съживя...Вземеш ли ми силите,ще се самоубия и това е равносилно на съживяване ивръщане на силите..Да го направим по лесния начин...Дай ми камъка и Ада е твой..
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Катрин Евънс Вто Мар 27, 2012 7:43 am

Добре, това определено не влизаше в плановете ми, но все пак бях по-силна от него и нямаше да се откажа толкова лесно.
- Ти никога няма да получиш камъка Луцифеp, не и докато е в мен... - усмихнах му се наивно, като някое малко момиченце, което просто искаше да си играе с него .
- Дали ще си толкова смел ако убия приятелката ти и детето 'и, което впречем е ангел и Бог може да го контролира. Това едва ли ще се отрази добре на връзката ви... - погледнах го. Подяволите мразех го повече от всеки друг. Е, една древна вампирка и ангел не биха били голяма загуба за мен, но пък от това, което разбрах Натали е умна и едва ли би ми отказала помощта си.
- Наистина си жалък Луцифер!
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue0/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Irenes Devo. Вто Мар 27, 2012 7:52 am

Стоях и ги наблюдавах как спорят за камъка... Сега всичко се въртеше около камъка. Извъртях раздразнено очи. Невероятно! Бих казала нещо нецензурно, но нямаше да е съвместимо с биологичния ми вид.

- Няма да получиш камъка, Лу - казах с тон, по-твърд от пода под краката ми. - Това е изключено. А сега, ако обичаш, предай официално короната на Лилит. Ако не обичаш... - свих рамене. - Не отговарям за последствията.

О, да, неговата Натали... Неговата слабост. Удряй, където боли, нали? Определено бих се възползвала от тази сентенция, макар че по бих била склонна да откъсна главата на Луцифер, отколкото да закачам който и да е от близките му.

- И да, приеми това като заплаха, ако ще ти помогне да престанеш с тези глупости. Впрочем, ще е гадно някой друг да си пати за твойте грешки...
Irenes Devo.
Irenes Devo.
Бог

Брой мнения Брой мнения : 79
$ $ : 35
Join date Join date : 21.01.2012
Местожителство Местожителство : I'm everywhere. Even in your mind.
Humor Humor : You better run, better run, faster than my bullet. ;]

Таланти
Пеене:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue1/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue5/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Left_bar_bleue2/5 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty_bar_bleue  (2/5)

http://hotel-california-rpg.fazerforum.com/

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Aaron O'Conner Вто Мар 27, 2012 7:54 am

- Наистина си жалък Луцифер!
- Taка ли?!
Подсмихнах се..
- Кой е жалък..Правиш всичко,за да ме убиеш или пък да превземеш Ада..Кой е жалкия..До сега само ти убиждаш..Но нашия общ приятел-Бог май иска да се намеси в разговора..Виждам,че си изкушила и него..Или по-скоро е алкохола,под чието въздействие е в момента..
Погледнах ги и с едно бързо движение докоснах врата на момичето..То падна,но преди да се съживи замахнах с ръка и Бог отново беше затворен в тялото...
- Мисля,че този разговор няма да се води пред шпионин..Дори и той да е пияница..
Погледнах Лилит..
- Накарай ме да го направя..Няма да получиш нищо..Дори и да ги убиеш..Мен не ме интересуват...
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

 Клуб "Dirty Dreams"	 - Page 2 Empty Re: Клуб "Dirty Dreams"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите