Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Старата църква    Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Старата църква    Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Старата църква    Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Старата църква    Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Старата църква    Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Старата църква    Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Старата църква    Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Старата църква    Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Старата църква    Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Старата църква    DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Старата църква    Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Старата църква

4 posters

Go down

Старата църква    Empty Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Дек 26, 2011 11:17 pm

Старата църква    Images?q=tbn:ANd9GcShvi0OMpeD38h9bIkL1BnOoe-NWYfomDwAa94QKNyEmC8y75D4tzlBtHsXOA
Старата църква    Mysticfallscemeterybg6


Последната промяна е направена от Катрин Пиърс на Чет Яну 19, 2012 4:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Габриела Монгомъри Чет Дек 29, 2011 4:44 pm

Старата църква.Спокойствие през целия ден.Тук не минаваше почти никой,а минаващите бяха рядкост.Бях се отпуснала на едно дърво в близост до старата сграда и я гледах.Някога тук е имало толкова много хора и вампири.Живеели са заедно.Е,то хората не са знаели за вампирите,а само са подозирали за тях,но все пак...Както и да е.Беше си приятно.Обичах усамотението.Може да съм гадна кучка,но и аз обичам тишината и спокойствието.Всъщност,кой ли не го обича?Докато блеех някой в далечината се предвижваше насам.беше човек,защото можех да подуша кръвта му.Сигурно се беше удрал от някой храст,защото миризмата беше силна.Беше доста приятна на мирис,а със сигурност и на вкус.На Габи определено щеше да й дойде добре порция кръв.Сякаш идваше като по поръчка.
Габриела Монгомъри
Габриела Монгомъри
вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 12
$ $ : 14
Join date Join date : 27.12.2011
Age Age : 29

http://www.all-serials.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Кибела. Чет Дек 29, 2011 4:50 pm

Една хубава разходка щеше да ми се отрази много добре. Облякох първите дънки,който видях, една тениска,отгоре якето си, вързах косата си, обух едни кецове,увих един шал около врата си и излязох. Забелязах, че в джоба на якето ми е музикалния ми плеър. Сложих слушалките , пуснах музика и започнах да се разхождам. Докато вървях отстрани на пътя видях хубава църква. Беше доста стара, но все пак хубава и запазена. Спрях и я погледах няколко минути. Реших, че там ще е спокойно, ще мога да седна на пейката отпред и да помисля.
Тръгнах натам, но щом стигнах досттъчно близо, за да я огледам добре, забелязах, че до нея седи човек. Момиче. Високо,стройно, с черна коса. Можеше да станем приятелки. Или врагове. Е, при всички обстоятелства щяхме да се запознаем.
Отидох до нея, усмихнах се и казах:
-Здрасти. Аз съм Кибела, приятно ми е.
Протегнах ръка напред. Зачаках и тя да се представи. Междувременно се усмихвах леко. Исках да изглеждам дружелюбно.
Кибела.
Кибела.
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 72
$ $ : 80
Join date Join date : 26.12.2011
Местожителство Местожителство : Тук..Там..

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Габриела Монгомъри Чет Дек 29, 2011 5:00 pm

Колко мило!Заблудената душича реши да ми се представи.Дали да си поиграя с нея преди да стане моя вечеря?!Да.Определено ще си поиграя с нея.Много пъти ми е казвано,че не трябва да си играя с храната,но кой ли слуша възрастните какво им говорят.
-Кибела май си се одрала някъде.Имаш кръв по крака.-Казах още преди да съм се представила.-Между другото се казвам Габриела,но ти ме наричай Габи,а ако искаш не ме наричай никак.И без това повече няма да се видим.
Момичето ме гледаше очудено,а аз само се подсмихвах.
-Какво ме гледаш все едно ще те изям?
О,всъщност аз точно това исках.Щях да й изпия кръвчицата и след това да захвърля ненужното й тяло в някоя дупка.Сигурно щяха да я забележат,че я няма чак на другия ден.А,вероятноста да намерят тялото й тук беше мимимална.
Габриела Монгомъри
Габриела Монгомъри
вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 12
$ $ : 14
Join date Join date : 27.12.2011
Age Age : 29

http://www.all-serials.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Кибела. Чет Дек 29, 2011 5:06 pm

Доста странно момиче. Преди да ми се представи оповести, че съм се одрала по крака. Погледнах надолу. А, да, но съвсем малко, дънкито прикриваше раната, само една капчица се виждаше, едва я забелязах. Габриела, както се казваше, заяви, че няма да се видим пак. Попита защо е гледам така, че няма да ме изяде. Кимнах. Май изобщо не трябваше да и' се представям. Предчувствах опасност. Но каква? Едва ли щеше да извади пистолет и да ме гръмне. Тръснах глава, за да разкарам тези мислим.
-Какво правиш тук, Габи? - попитах я аз.
Бях решила да не позволя да настава неловко мълчание. Пооправих шала си, сложих ръцев джобовете, погледнах към Габриела и се усмихнах. Аз бях дружелюбен и мил човек, не трябваше да се държа грубо или гадно.
Кибела.
Кибела.
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 72
$ $ : 80
Join date Join date : 26.12.2011
Местожителство Местожителство : Тук..Там..

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Габриела Монгомъри Чет Дек 29, 2011 5:24 pm

Какво правя тук ли?Ами какво да й кажа?Истината,полу истината или лъжата?Май полу истината върши работа.Хем няма да ми се подмазва,хем ще се поуплаши малко.Обичам когато плячката е изплачена.
-Тук съм на лов.А,ти?Едва ли си дошла за същото.Нали знаеш,че е опасно само момиче да се разхожда само в гората.Има много хищници наоколо готови да те нападнат и изпият кръвта ти.
Май поуплаших момичето, не че това не беше целта ми.Приближих се до нея и я погледнах."Дали да я нападна веднага или да си поиграя още малко с нея?"Вятъра духна и косата й се развя.Вратът и се оголи,а миризмата на кръв стана по остра.
-Миришеш хубаво.
Бях застанала плътно зад нея и изучавах врата и вените по него.
-Каква е кръвната ти група?
Габриела Монгомъри
Габриела Монгомъри
вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 12
$ $ : 14
Join date Join date : 27.12.2011
Age Age : 29

http://www.all-serials.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Кибела. Чет Дек 29, 2011 5:33 pm

Доста странна? Не, по-скоро...Най-странното момиче,което бях виждала. По-скоро някак се опитваше да ме изплаши.
--Тук съм на лов.А,ти?Едва ли си дошла за същото.Нали знаеш,че е опасно само момиче да се разхожда само в гората.Има много хищници наоколо готови да те нападнат и изпият кръвта ти.
-Животните не пият кръв. Животните. А какво друго би могло да има тук?-изръсих на шега.
Реших да не се страхувам, макар че, признавам, бях малко изплашена. Вятърът развя косата ми и шалът се свлече надолу, оголвайки врата ми.
-Миришеш хубаво.- каза Габриела.
По инстинг вдигнах шала си и скрих врата си.
-Каква е кръвната ти група?-попита Габи.
Безсмислен въпрос. Оу, наистина. Нямаше нищо нормално в това.
-Кръвната ми група? Никакво значение няма.
Бавно направих крачка назад, после се обърнах настрани и отидох при близката пейка.

Кибела.
Кибела.
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 72
$ $ : 80
Join date Join date : 26.12.2011
Местожителство Местожителство : Тук..Там..

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Габриела Монгомъри Чет Дек 29, 2011 5:53 pm

-Вярваш ли във вампирите и върколаците?Ще е хубаво да повярваш,защото те са истински и бродят наоколо.Знаеш ли,че до скоро тази гробница беше свърталище на вампири?!Те сега се разхождат наоколо и дебнат плячката си.Аз не съм една от тях ако това си мислиш,Сигурно вече си се досетила какво съм аз.Аз съм една от тях,но не мисля да ти пия все още кръвта.Аз съм от този тип,който първо си играе,а после действа.Наречи ме тъпа кучка.Няма да се обидя,но кучката е по-силна от теб и може да ти прекърши врата и да изпие кръвта ти до последната капчица.Ако ми позволиш доброволно ще боли по-малко и може да останеш жива,а ако се бориш със сигурност ще умреш.Ти решаваш.
Габриела Монгомъри
Габриела Монгомъри
вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 12
$ $ : 14
Join date Join date : 27.12.2011
Age Age : 29

http://www.all-serials.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Кибела. Чет Дек 29, 2011 5:59 pm

-Ти си...Вампир?!
ВАМПИР!?Не, не беше възможно. Искренно се надявах да е някаква гадна шега.
-Ти искаш да пиеш моята кръв?Така ли? И смяташ да ме убиеш? Прекрасно!
Определено не беше прекрасно. Изправих се и започнах да крача около Габриела.
-Наистина ли?Ти сама се нарече кучка, така че няма смисъл да те моля. А да те заплашвам-едва ли ще мога, по-силна си от мен. -въздъхнах тежко. - Габриела... Все пак ще те помоля- моля те, недей!
Не знаех дали е истина, или не, но определено имаше нещо зловещо. Най-добре щеше да е просто да си бях продължила по улицата, да заобиколя града,да вляза през преките улички и да се прибера вкъщи.
-Знаеш ли, не съм сигурна,че казваш истината.-промърморих аз.
Поне щях да се държа с достойнство. Да, така щях да направя. Спрях и застанах пред нея, като преди това се уверих, че врата ми е скрит от шала.
Кибела.
Кибела.
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 72
$ $ : 80
Join date Join date : 26.12.2011
Местожителство Местожителство : Тук..Там..

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 2:52 pm

Реших да се отбия тук.Бях се нахранил.Ох как обичах да го правя.Караше ме да се чувствам свободен.Да направя невъзможното.Огледах наоколо.Беше пусто,но подуших момиче.Явно щях да се позабавлявам.Нека опишем ситуацията.Беше вечер.Луната беше наскоро изгряла.Не беше късно,но имаше някакво момиче там някъде.Подушвах я.
-Няма да ми избягаш.
Започнах да претърсвам района(наистина бързо).Най-накрая я открих.
-Здравей..-поздравих с чаровна усмивка.Момичето подскочи.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 3:47 pm

Беше поредният скучен ден в този малък град . Имах чувството, че времето е спряло откакто съм тук . Всеки ден бе един и същ -същите познати лица, същото бизмислено съществуване ... Прекарах целия ден вкъщи в леглото, след последната нощ наистина не се чувствах добре. Привечер излязох и се насочих към гората, движех бързо, незабележимо за хората... Когато вече бях стигнала до старата църква спрях и се огледах. Нямаше никого... Сградата пред мен беше почти разрушена, сигорно всеки момент щеше да се срути. Мисълта, че можеше да съм затворена тук в продължение на сто и петдесет години накара кожата ми да настръхне, за щастие тогава се бях измъкнала. Докато стоях пред входа на църквата или по-точно останалото от нея онесена в спомени някой ме заговори. Бързо се обърнах и погледнах към мъжа .
- Здравей - отвърнах аз и се усмихнах леко. Отдалеч си личеше, че не е човек, повечето от хората в града знаеха за съществуването на свръхестествените същества и не биха дошли на това място след залез слънце.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 3:55 pm

- Здравей
Огледах лицето и',което не се виждаше много на светлината.Тя го вдигна.Явно не ме беше познала.Усмихнах се зловещо.Помислих,че е някакъв човек или поредната кучка,обикаляща да се друса,но това беше..Не може да бъде.Тя беше изчезнала.Не я бях виждал от колко?От петдесет години...Но не можеше да бъде..
- Не ме ли позна?Или вече не познаваш старите си приятели?
Доближих се до Катрин с игрива усмивка.
-Не си се променила...
Минах зад нея и хванах ръцете и' отзад.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 4:09 pm

Изплъзнах се от хватката му и погледнах към него. Лицето ми беше толкова близо до неговото, можеш да усетя дъха му.
- О, Деймън ние никога не сме били само приятели... - самодоволната усмивка се изписа на лицето ми. Изглеждаше същия, както в деня, в които го видях за първи път. Дали съм му липсвала ? Едва ли след всичко, което причиних на него и на Стефан, би трябвало да ме мрази след всичко...
- И ти не си се променил... - погледа ми се спря на очите му. Имаше нещо познато в тях , но и нещо непознато .
- Липсвах ли ти? - приближих се до него и го целунах. Целувката беше кратка,но ми хареса. Напомняше ми за миналото... Отдръпнах се,поглеждайки го с усмивка на лице. Беше хубаво, че след толкова време все още мога да си играя с него.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 4:20 pm

- Липсвах ли ти?
Подсмихнах се.Самодоволната усмивка не слизаше от нейното лице.Харесвах това лице.След малко тя ме целуна.Това беше хубаво,но лошото беше,че целувката траеше само няколко мънички мига.Само малко.Исках още.Винаги ме е карала да ставам лош само заради нея.Дори след като ме превърна.Мислих си,че съм я забравил,но не е така.
-Ами..Може да се каже,че изгубих присъствието ти за малко.Все пак имаме вечността..
Усещах дъхът й.Знам,че и тя усещаше моя.Бяхме доста близо един до друг.
-Е?Разкажи ми..Как беше без мен?Имаше ли..партита?
Усмихнах се с ехидна усмивка и я погледнах очаквателно.Толкова беше секси в тези дрехи.Идеше ми да ги разкъсам и да си върна тялото и',което..Ох по-добре да не разказвам.Ще се отвратят читателите.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 4:35 pm

Засмях се леко .
- Деймън сто и петдесет години не са малко.... - отбелязах аз и започнах да си играя с един кичур от косата си .
- Имаме вечността? - погледнах въпросително към него. - Това означава ли че ми прощаваш ? - кафевите ми очи се взираха в далечината. Не си падах много по нощните разходки, предпочитах да прекарвам вечерите си в някой бар в компанията на много мъже. Това винаги ми е било в кръвта, обичах да си играя с мъжете.
- Беше скучно! - извъртях недоволно очи. - Нямаше много партита, но пък се запознах с някои приятни хора ... - под приятни хора имаx предвид вещици, но разбира се нямаше да му кажа това .
- А при теб как беше? Срещна ли вече истинската любов? - винаги бе търсил това - истинската любов. Щеше да бъде жалко ако още вярва в тези глупости , историите за любовта са като приказки. Нереални - нещо, което никога няма да бъде реалност и все пак хората вярват, че то съществува .
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 4:45 pm

Засмях се на последното.
- Кат..Не ме разсмивай..Няма такова нещо като истинска любов..И ти би се съгласила с мен,нали?
Погледнах я.Знаех,че е така.Макар да си беше играла с мен и с брат ми,все още имах чувства към нея.
- Само едно се чудя..
Погледнах я с кисталносините си очи.
- Защо ли не си някъде,където има повече мъже и където може да се забавляваш с тях,както обичаш?
Подсмихнах се и я проследих с очи как се допира до едно дърво.Беше толкова секси!
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 4:54 pm

Явно най-накрая се беше осъзнал и бе спрял да мисли като наивно момче, би било хубаво ако е истина , но това беше Деймън Салватор, не можеше да се промени толкова лесно .
- Говори каквото си искаш Деймън... Познавам те прекалено много, не можеш да ме излъжеш!
Спрях погледа си на лицето му . Харесваше ми отново да е близо до мен, не исках да си го призная но ми беше липсвал .
- Да кажем, че се промених Деймън...

Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 5:00 pm

- Да кажем,че се промених Деймън
Доближих се до нея като я гледах в красивите и' черни очи.
- Да кажем,че не мисля така..
Бавно се приближавах към прекрасната Катрин.
- Същата си...Никога няма да се промениш,освен...ако не си станала още по-палава..
Подсмихнах се и ехидната усмивчица се завърна и я погледнах с огнено пламъче в очите.Отново бяхме доста близо един до друг.
- Ами аз?Липсвах ли ти?
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 5:07 pm

- Може и да си ми липсвал...
Гледах замислено към дърветата зад гърба му. Сега ни липсваше само Стефан... Извъртях ядосано очи . Защо мислех за него? Можех да попитам Деймън как е той, но нямаше да го направя, бих изглеждала жалка .
- Разкажи ми за живота си ! Имаш ли си приятелка?
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 5:12 pm

- Може и да си ми липсвал..
Какво?!Как може да съм й липсвал?!О..зарежи.Ставам параноик..Защо и' трябваше да се връща.
- Разкажи ми за живота си!Имаш ли си приятелка?
Какво ли я интересува?!
-Ами..Да..Но това не е сериозно..Просто кръвна банка..
Вече бяхме на сантиметри един от друг.Реших се и я целунах.Знам,че пак щеше да започне да си играе с мен,но все пак това беше Катрин..а и аз също се бях научил на някои номера..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 5:21 pm

Отвърнах на целувката мy. Явно никога нямаше да се научи да стой далеч от мен, но това ми харесваше. Одръпнах се и го погледнах.
- Какво правиш тук?
Попитах аз . Не ми се вярваше да е дошъл за да живее спокойно или на почивка, би било глупаво да се опитва да ме излъже с нещо подобно.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 5:26 pm

- Ами..Да кажем,че си взех почивка..
Подсмихнах се.Знаех,че ще я подразня с това,но нищо.Харесваше ми да се дразни.Ставаше все по-сладка.
- Не...Просто реших да дразня брат ми и все пак..И ти си тук...Сега идва и моят ред..Какво правиш ти тук?Не ми се вярва,че си дошла да видиш старите си приятели или пък да се позабавляваш..
Подлудяваше ме.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 6:05 pm

Правеше го нарочно, искаше да ме дразни, но нямаше да му доставя това удоволствие.
- Аз живея тук!
Определено го изненадах с това. Ако сега му кажа и че искам да започна всичко отначало, сигyрно щеше да ми се изсмее в лицето, но колкото и странно да звучеше това бе самата истина.
- Колко време ще останеш в града?
Не се сдръжах и попитах. Исках да знам колко време ще имам с него, но от друга страна исках да знам, че ще си тръгне скоро. Присъствието на Деймън ми беше приятно, но беше странно да е наоколо . И все пак се радвах, че е тук. Усмихнах се. Беше много сладък.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Damon Salvatore Пон Яну 16, 2012 6:36 pm

- Аз живея тук!
- Да..Добре..
Засмях се и я погледнах.Беше красива.Това го бях забравил.От доста отдавна не се бяхме виждали.Дали Стефан я беше виждал?Няма значение.
- Колко време ще останеш в града?
- Ами може би..Колкото си искам..Никой не може да ме задължи да си тръгна.Още по-малко ти,Кат..-вдигнах рамене-Може пък да искам да се позабавлявам,както ти обичаш да правиш..
Подсмихнах се.
-Искаш ли да отидем и да хапнем някъде?Огладнявам..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Катрин Евънс Пон Яну 16, 2012 7:18 pm

- Добре Деймън ...- усмихнах се и погледнах към него . Срещата с него не оправда очакванията ми, но все още не беше късно да променим това .
- Къде искаш да отидем? Предполагам че все още не познаваш града или греша?
Повдигнах въпросително едната си вежда . Наистина не се беше променил , все още бе същия самонадеян, арогантен и самовлюбен мъж, просто вече не беше мой. Тръгнахме към града .
- Къде беше през всичките тези години?
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Старата църква    Left_bar_bleue0/5Старата църква    Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Старата църква    Empty Re: Старата църква

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите