Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Пролетен  бал Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Пролетен  бал Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Пролетен  бал Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Пролетен  бал Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Пролетен  бал Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Пролетен  бал Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Пролетен  бал Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Пролетен  бал Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Пролетен  бал Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Пролетен  бал DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Пролетен  бал Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Пролетен бал

2 posters

Go down

Пролетен  бал Empty Пролетен бал

Писане by Катрин Евънс Сря Апр 11, 2012 5:16 pm

Балът щеше да се проведе в гимназията или по-точно във физкултурния салон, които с помощта на всички ученици беше превърнат в истинска бална зала. Мястото бе украсено с много цветя, а на няколко места бяха закачени и балони. Всичко беше готово за утре вечер и очакваше гостите да пристигнат. Дали това ще бъде една обикновена нощ или нещо много повече? Е, това зависеше само и единствено от самите вас.

В залата:
Пролетен  бал 3679223S
Пролетен  бал 3679220Y
Пролетен  бал 3679219p
Пролетен  бал 3679222z
Пролетен  бал 3679229G


Извън залата:
Пролетен  бал IMG_2949d2

Когато излезете от салона се озовавахте доста близо до реката, съседният град се виждаше много добре от това място, а нощем беше наистина красиво. Само светлините на другия град, преплетени с тези на нашия се отличаваха от настъпилия мрак, които царуваше нощем. Пред гимназията бяха паркиране колите на гостите, имаше няколко пейки, по които също имаше цветя, заради бала. Отвън беше дори по-красиво отколкото в залата, тук всяко същество можеше да се отпусне и да се наслади на красотата, която се откриваше пред очите му.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Пролетен  бал Empty Re: Пролетен бал

Писане by Катрин Евънс Чет Апр 12, 2012 4:27 pm

Събудих се в някаква хотелска стая, имах ужасно главоболие, сякаш главата ми всеки момент щеше да се преесне, но сега това не беше най-големият ми проблем. Коя съм аз? Изправих се и отидох до огледалото в първия момент се загледах в познатото лице пред мен, но след това вниманието ми бе превлечето от нещо друго. Взех поканата и името, което бе написано на нея веднага привлече вниманието това , беше моето име. Но какво правех в този град? Огледах стаята, дрехите ми вече бяха приготвени за бала, явно съм искала да бъда там. Реших да отида, поне така може би щях да разбера нещо повече за себе си и защо единственото, което си спомням е името ми. Взех си бърз душ, а след това изсуших косата си. Облякох червената рокля и обух неудобните черни обувки на високи токове. Извадих маша за коса и внимателно навивах всеки един кичур от русите си коси на нея. Седнах пред огледалото и започнах да се гримирам, времето неусетно течеше, докато на вратата не се позвъни. Изтичах да отворя, а пред мен стоеше човек в черен костюм, които ми каза, че колата ме чака отпред. Застанах пред огледалото и се завъртях, една щастлива усмивка се появи на лицето ми. Взех малката черна чантичка и излязох от апартамента, качвайки се в асансьора . Слязох долу и рецепционистката ме поздрави с нормалното "Добър вечер госпожице." усмихнах 'и се и отвърнах на поздрава, а след това излязох от хотела. Щом ме видя шофьорът веднага отвори задната врата на лимузината и ме изчака да се кача, след което я затвори. Облегнах се назах и нервно започнах да си играя с гривната на ръката си. Не помнех нищо освен името си, а тази вечер щях да се срещна с доста хора, които вероятно познавам, това ме плашеше. Бях се унесла в мислите си, когато колата спря, вратата сe отвори и пред мен се разкри гледката на добре украсиното училище. Слязох и се запътих към физкултурния сало,н които бе превърнат в бална зала специално за случея. Взех си шампанско и оптих малка глътка от течността, оглеждайки помещението и всички в него. Очертаваше се доста интересна нощ... Засега лицата на малкото присъстващи не ми бяха познати, но балът едва сега започваше и затова смятах да почакам, докато дойдат и другите гости. Не можех да отрека, че обичав забавленията, но едва ли тази вечер щеше да бъде много забавна за мен.
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Пролетен  бал Left_bar_bleue0/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Пролетен  бал Empty Re: Пролетен бал

Писане by Алдур Чет Апр 12, 2012 7:14 pm

Алдур стоеше пред огледалото и закопчаваше от долу нагоре копчетата на лилавата риза. Щеше да има бал в сградата на училището и той се приготвяше да отиде. Сложи и черния панталон и отиде в кухнята, където имаше голяма, начената тава с печени картофи поръсени с настъргано сирене и зеленчукова салата. На подобни мероприятия почити винаги, да не кажем винаги има обилно количество ядене и пиене, но той знаеше, че възпитанието изисква да се ходи добре нахранен и да се консумира съвсем малко. Изяде картофите и салатата, впрочем поля и двете с прясно изцеден лимонов сок, изпи междувременно чаша вода и се върна в спалнята си. Там взе от леглото тъмно синята вратовръзка и си я сложи. Пръсна си малко парфюм, облече и сакото, обу се и излезе. Качи се в колата си и потегли. Пристигна пред гимназията, паркира и слезе. Влезе в салона и се огледа..
Алдур
Алдур
хибрид;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 51
Join date Join date : 06.02.2012

Таланти
Пеене:
Пролетен  бал Left_bar_bleue3/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (3/5)
Актьорство:
Пролетен  бал Left_bar_bleue4/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (4/5)
Танцуване:
Пролетен  бал Left_bar_bleue3/5Пролетен  бал Empty_bar_bleue  (3/5)

Върнете се в началото Go down

Пролетен  бал Empty Re: Пролетен бал

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите