Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Музеят с  ледените  скулптори Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Музеят с  ледените  скулптори DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Музеят с  ледените  скулптори Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Музеят с ледените скулптори

3 posters

Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Музеят с ледените скулптори

Писане by Катрин Евънс Чет Дек 29, 2011 7:18 pm

Музеят с  ледените  скулптори Snow%252BIce%252BSculpture%252BFestival%252B1vm1qu-Fx8Jl
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Пет Фев 03, 2012 10:05 am

Не знам защо бях тук.От мен се очакваше да съм в някой стриптииз бар или в някое заведение или клуб или дискотека,но не..Трябва да съм тук.Купих си билет.Не беше много скъп,но мразех да си харча парите на вятъра.Какво като видя простите скулптори.
Еми е такова..Ще се образоваш поне...Дано нещо те връзуми
Ох..Я млъквай,че наистина ще си изпатиш..Тия дни беше доста скучно.Имаше бал,но аз вобще не исках да ходя.Е...Озовах се тук,което беше още по-скучно.Но шанс..Минах покрай една скулптура и видях някъкво момиче да се шматка като мен.Щях да я изненадам с появяването си.Минах покрай една скулптура с Биг Бен и изскочих ред момичето.
- Здравей,красавице..Виждам,че не ти е много интересно..Искаш ли да се поразходим наоколо?
Погледнах я.
-Между другото казвам се Аарън...Ами ти?
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Александра Удинов Пет Фев 03, 2012 4:35 pm

Нямаше какво да правя, а и още не бях посетила музея със скулпторите, затова се преоблякох набързо и се озовах там. Купих си билет, въпреки че после се съмнявах, че бях изхарчила парите за нещо смислено. не бях от пестеливите, но музеят беше наистина...скучен.
Обиколих скулпторите, от едни ме напушваше смях и едва се сдържах, само заради известни норми на благоприличие, други бяха застрашителни и ме побиваха тръпки. Направих две обиколки, но продължих да се лутам наоколо.
Изведнъж някакъв тип изскочи пред мен със самодовлна усмивка.
Намръщих се леко, защото хич не бе от тип мъже, които предпочитах.
Опитах се да продължа да вървя, но после размислих. Нямаше да ми навреди малко забавление, нали така.
Усмихнах се леко и заговорих:
-Кийра.
-И да, скучно ми е, но не си компанията, която бих предпочела. Нищо лично.

Отново се усмихнах, този път по-широко и стоях, гледайки го в очите. Ако не кажеше нищо просто щях да си тръгна, въпреки че много ми се искаше да отвърне. Отдавна не се бях забавлявала с някого.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Пет Фев 03, 2012 4:42 pm

- Пфф..Ще се изненадаш колко може да ни бъде забавно,вещице..
Подсмихнах се.
Дай ми я на мен...Искам да се забавлявам
Прикривам те,забрави ли?!
О да...Нека я заведем в Ада...
- Хайде да се разходим-усмихнах се чаровно и тръгнахме между скулпторите.
- Изглеждаш ми като вещица,която цени силата си и би искала още?Искаш ли да ти дам..Макар да не съм вещер..
Спряхме отново при онази с Биг Бен.
- Е?Но и и ти ще трябва да ми се отблагодариш..
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Александра Удинов Пет Фев 03, 2012 4:47 pm

Каква ги говореше? Сила, вещица....
Трябваха ми няколко секунди, след които светкавично се отдръпнах от него и прикрих устата си с ръка, за да заглуша звукът, който изразяваше почудата ми. Колко си глупава Кий, не разбра ли кой е той? беше продал животът и душата си на дяволът и сега искаше да ме направи от войнството си зли човечета.
Стоях внече на няколко сантиметра от него и го гледах ожесточено.
-Ти..ти...как смееш!!!
Почти изкрещях и му ударих шумна плесница, макар впоследствие да се усетих, че нямаше да го заболи. Вроден...човешки навик.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Пет Фев 03, 2012 5:05 pm

Подсмихнах се и се обърнах.Как ли си мислеше...То всъщност въпросът беше какво ли си мислеше?
-Ти..ти...как смееш!!!
- Хей...Исках да ти дам сила..В замяна на нещо от теб..Ще ти изпълня едно желание..Това е едно на милион...ВСе пак аз подбирам момичета и момчета за това..За сега само ти си избрана да имаш непреодолима сила..Представи си какво би било,ако можеш да контролираш стихиите на природата.Да си мъдра като водата,да си силна като огъня,да си бърза като вятъра,да си силна като камък.Да можеш да покоряваш всяко същество с един замах.
Погледнах я и използвах хипноза.Тази хипноза беше най-силната от хипнозите..Но все пак тя беше за убеждение..Ако тя откаже,нямаше да имам много полза.
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Александра Удинов Съб Фев 04, 2012 4:47 pm

Това, което ми предлагаше бе най-мечтаното нещо за всяка вещица. Не, за всяко същество, което иска да оцелее. Дали заради хипнозата, която не бе достатъчно силна да ме накара да се самозабравя, но замая съзнанието ми, или просто лошата ми страна се обаждаше, не отхвърлих предложението, а заинтересовано попитах:

-А какво ще искаш в замяна?

При други обстоятелства бих си тръгнала, възмутена от дързостта на този демон, но сега...нещо ми прещрака и започнах нещо, за което щях да съжалявам.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Чет Фев 09, 2012 4:13 pm

-А какво ще искаш в замяна?
Подсмихнах се.
- Ами обичайните кухи думи и душата ти-казах тихо и чаровно.- Но какво е това в замяна на сила и мощ...Разбира се можеш да си пожелаеш всичко...Но ще трябва да ми се отплатиш в замяна...Все пак аз ти давам и още нещо-Безсмъртие и талисман...Ако талисманът бъде унищожен ти ще умреш...И така..Но докато си с него ще притежаваш силата или желаното нещо...
Погледнах я с умсивка..
- Хайде де...Все пак това се случва веднъж в живота....
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Александра Удинов Чет Фев 09, 2012 4:44 pm

-Хахаха...замалко да ти се вържа.
Злобният ми смях, примесен с голяма доста сарказъм, огласи помещението, а ехото отекваше в съзнанието ми. Арън се бе вцепенил. Разбирах го, но не трябваше да си прави празни илюзии, че ще му вървя по свирката. Приблжих се до него, като стиснах с ръце крайщата на якето му и тихо заговорих, като помти просъсквах, достатъчно тихо, за да не стигне до хорските уши.
-Никога, запомни никога няма да се съглася. Да не мислеше, че ще ти се вържа толкова лесно? Какво като си демон. Аз съм вещица, с повече опит и умения от теб.
Последното изречение прозвуча почти като присмех. Отдръпнах се и изтупах роклята си. С едно последно пренебрежително движение казах:
-Сега по-добре си върви, преди да съжаляваш, че си ме срещнал. Тук, място за двама ни няма.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Чет Фев 09, 2012 4:59 pm

- Не го прави отново..А и да знаеш..Стар съм колкото света..Не съм просто демон,който се опитва да те убие...Но щом не ми вярваш ще намеря някоя друга вещица,която да ми предостави с желание своята душа в замяна на сила..
Понечих да си тръгна и преди да го направя и' казах:
- Има достатъчно вещици в този град...Мога просто да взема някоя и да я...наградя..Помисли дали някоя ще ми откаже...Аз мисля,че не...
Погледнах я очаквателно.
Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Александра Удинов Чет Фев 09, 2012 5:09 pm

-Не ме интересува-извиках вече силно. Не ми пукаше кой ще ме чуе, не ми пукаше, че този демон можеше само с едно движение да ме убие. Нямаше да го направи. Бях сигурна. Те никога не убиваха просто така.
Врътнах се с мисълта да си тръгна, но нещо ме спря. Обърнах се отново към Арън и гласът ми леко трепереше от гняв:
-Награждавай, когото си искаш. Остави ме намира. Просто се откажи.
Знаех, че последното трудно ще се изпълни. Когато демоните си набелязваха плячка трудно се отказваха и преследваха целта си докрай.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Музеят с  ледените  скулптори Left_bar_bleue0/5Музеят с  ледените  скулптори Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Aaron O'Conner Чет Фев 09, 2012 5:38 pm

-Награждавай, когото си искаш. Остави ме намира. Просто се откажи.
- Щом това искаш ще го изпълня..Не давам желания на простосмъртни,които искат да са слаби и да умрат след време.Е..Довиждане..Ако размислиш,ще ми кажеш или по-точно ми се обади...До един ден..Помисли си..
Хвърлих и' една бележка,на която беше надраскано някакво дълго число(телефонният ми номер) и излязох.След това От земята изникна дим и изчезнах.

Aaron O'Conner
Aaron O'Conner
демон;

Брой мнения Брой мнения : 65
$ $ : 52
Join date Join date : 29.01.2012

Върнете се в началото Go down

Музеят с  ледените  скулптори Empty Re: Музеят с ледените скулптори

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите