Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Вто Мар 27, 2012 7:03 am

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) BIG_puket8_1322052234170
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) BIG_puket_1322053015170
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Сря Мар 28, 2012 4:18 pm

-И аз те обичам.-Усмихнах се.
Когато той излезна от стаята пуснах хавлията на пода, извадих една къса рокличка, обух едни обувки с платформа, погледах се в огледалото като се подсмихнах самодоволно.Извадих трите си най-големи куфари които напълних с дрехи, обувки гримове и така на татък!.Свалих ги долу, застанах близко до куфарите секунди по-късно един вятър се появи който развя роклята и косата ми погледнах на другата страна и видях Деймън, хубава кола.
Той слезна, ъгхх толкова секси!
Целунах го като се качих в колата му.Той прибра куфарите и влезна, спуснах ръка по врата му като го стиснах и го придърпах към себе си.Впих жадно устни в неговите за една продължителна и с трастна цлеувка.
Около пет шест часа, бяхме в Гърция с малко закъснение заради глупаците на границата!
Деймън спря пред един огромен и добре изглеждащ хотел, един мъж с униформа се приближи и отвори врата ми.Бавно излезнах оглеждайки наоколо .. Гърция не се е променила толкова много.Но все пак има малка промяна.
Мъжът взе куфарите и тръгна нанякйъде, погледнах Деймън с усмивка като се приближих до него и го целунах.
-Здравей ваканция!-Засмях се.
Влезнахме в хотела, тогава разбрах че това е един от най-луксозните и скъпи хотели в Гърция!
Взех ключовете за апартамента от рецепцията като го завъртях в ръката си и тръгнах към асансьора.
-Деймън знаеш ли че сме на последния етаж, а аз като кхмм гледам тук има около 20-30 етажа.-Подсмихнах се.
Най-накрая стигнахме до последния етаж, вратите се отвориха а аз тръгнах напред с бърза крачка търсейки номера на апартамента ни.
-Намерих го.-Усмихнах се.
Отключих, влезнахме вътре ..-Това място е Рай.-Засмях се.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Сря Мар 28, 2012 5:24 pm

Пристигнахме в хотела.Беше наистина прекрасен и доста висок.Влязохме във фойето и отидохме на рецепцията.Дадоха ни ключовете и тръгнахме към асансьора.Татя беше доста въодошевена.Направо ме радваше..За миг ме изкара от мислите ми за Арън и Бог..Наистина ми се искаше...Моля?!На ваканция сме..Да си гледат работата!Ще си почиваме..Най-накрая се чу досадния сигнал на асансьора "Динг" и след това женски глас да каже на кой етаж сме.Слязохме с 4тирите куфара и отключихме така наречения "Президентски апартамент"Имаше 3 бани,2 спални,2 кухни,огромна тераса с гледка за милиони и да не забравим,че баните са с джакузи и имахме и сауна,патечка,солариум и вобще всички удобства.Леглото беше голямо и имаше 3 гардероба.Никой да не ме пита колко сме се изръсили за 1 седмица тук,но все пак парите не свършват при мен(Не че се хваля,де).Поставих куфарите до единя гардероб и си съблякох коженото яке.
- Искаш ли да си направим среднощна разходка на плажа..
Погледнах я с кучешка физиономия и отидох да си обуя банските.Като се върнах видях Татя със секси бански.Целунах я и я допрях до гардероба.
- Хайде..Плажа е точно под нас..
Не ми се слизаше за това скочих през прозореца и се приземих долу леко.(30 етажа на дали е било доста леко ма хайде)
- Татя...Хайде...
Зачаках долу да благоволи да скочи..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Чет Мар 29, 2012 3:47 pm

-Звучи като план! -Усмихнах се.
Той тръгна на някъде, подсмихнах се като събух неодобните обувки, смъкнах бавно роклята като извадих първият бански който ми видяха очите.Набързо го облякох като взех едни слънчеви очила и сандали.Деймън влезна в стаята като ме притисна до гардероба .. типично за него! Подсмихнах се като впих устни в неговите.
Обърнах се на другата страна за да взема ключовете ..
-Идвам, секунда смао!
Когато се обърнах прозорецът беше отворен а Деймън го нямаше.Погледнах през него като видях Деймън долу ... -Не, не, не, не няма начин да скоча от тук.-Засмях се.
Но като видях милият му поглед .. Деймън съкровище това е първият и последен път в който скачам през прозорец на 30 етаж.Помислих си докато падах.Призимих се леко като увих ръце около врата му и го целунах.
-Адреналин ... на макс.-Засмях се.
Пресякохме улицата пред хотела, минахме по една дървена пътечка а след пътечката беше плажът .. хъх, най-накрая!
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Чет Мар 29, 2012 5:08 pm

Подсмихнах се.Тя беше толкова красива на лунна светлина.Направо ми идеше да го направим на пясъка,което според мен щяхме да направим.Стигнахме пясъка и като го нагазихме си събух джапанките и ги взех в едната си ръка,а в другата хванах Татя.
- Много си красива..
Навън беше толкова топло!Направо завирах(Макар да бях вампир).Нагазихме и във водата.Започнахме да се разхождаме по плажната ивица и да си говорим за живота и какво ни беше събрало..Не беше типично за мен...Това аз ли го казах?!Май се променям..Май Татя успя непостижимото...Нееее...Не е...Все още си бях чудовището,което си бях винаги.Огладнявах,а скоро нямаше да ядем...Лошото беше,че Татя не ми даде да си хапна от задника на една от стюардесите.Като го погледнах беше толкова масивен и беше толкова секси,но после усетих един як вампирски шамар от страната на Татя и се осъзнах.(хДддд)
- Дали,когато го правим,ще забременееш..Смисъл..Дали е възможно?!
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Чет Мар 29, 2012 5:52 pm

Появих се пред него като спуснах ръка по тялото му след което го прегърнах.Притиснах тялото си към неговото след което тънка и самодоволна усмивка се появи на лицето ми.Отдръпнах се като хванах ръцете му, приближих се отново и го целунах.
-Обичам те.! -Усмихнах се.
Дълго време вървяхме по плажната ивица, спрях се като се излегнах на пъсакът.
-Да ти приличам на генеколог ?-Засмях се.
-Не, едва ли .. подсмихнах се .. не е възможно!
Думите му ме накараха да се замисля, дали бе възможно .. погленах го сериозно ..
-Не знам!
Но аз бременна, няма шанс .. ъгхх на почивка сме а само за какво мислим!
-Ела тук!Казах тихо и едвам доловимо продърпвайки го към себе си.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Чет Мар 29, 2012 6:37 pm

Да..Тя беше права..Откъде можеше тя да знае..Излегна се на пясъка,същото направих и аз.Морските вълни леко галеха краката ни и това ми доставяше удоволствие.
- И аз те обичам.
Обърнах се и се озовах лице в лице с нея.Усмихнах се като малко детенце,което си играе с някаква играчка,но за мен Татя не беше играчка.Беше МОМИЧЕТО!(хД)
- Какво ще правим след една седмица..Имам в предвид къде да отидем..Не ми се връща в онова градче...Макар там да е домът ми искам да съм някъде само с теб... И да не се връщам там,защото проблемите ще ни се нахвърлят веднага щом си покажем носа...
Погледнах я.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Пет Мар 30, 2012 1:58 pm

-Ммм, другата седмица ... Карибските острови ? -Подсмихнах се.
Когато спомена градчето се сетих за ъгхх, самовлюбената Лилит която е в тялото на Катрин .. както и за Ирен-Господ и за Луцифер, като някой филм фентъзи-ужас!
-А по-следващата седмица, Париж, а след нея Италия ..-Засмях се.
Поех дълбоко въздух протягайки се ..-Как искам да се върна в 1864, при етикета, големите рокли, засмях се .. стегнатите корсети и смешните обувки.-Подсмихнах се.
Появих се над него ...-Толкова ми липсва това ... да бъда човек!
Това най-вероятно да го фрапира и да го отблъсне от мен .. погледнах го невинно след което се усмихнах.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Пет Мар 30, 2012 6:42 pm

Погледнах я странно.Не можах да разбера едно.Защо толкова иска да бъде човек..
- Ами..По-забавно е да си вампир..
Появих се отзад и я целунах по врата.
- Обичам те.Така е по-интересно..Искам да сме заедно завинаги..
Много странно..На никой не го бях казвал до сега..
- Искаш ли да се прибираме?!
Погледнах я очаквателно.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Съб Мар 31, 2012 2:56 pm

-Забавно е първите 100-200 години, но някой купонджия вампир може и следващите 1000-2000 години да са му интересни.-Засмях се.
Прегърнах го като се усмихнах .. завинаги!
-Да, хайде да се прибираме.
Изправихме се като с бавна крачка тръгнахме към хотела.Когато пристигнахме ..
-Деймън, апартамента е заключен а оставих ключовете горе ... как се очаква да влезнем в апартамента? -Засмях се.
-Освен ако не разбием вратата, но това не е вариант.-Подсмихнах се.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Съб Мар 31, 2012 5:26 pm

Подсмихнах се..Слязохме долу и казах на Татя:
- По следния начин..Отиди от другата страна на улицата.И ме следвай.
Направихме го и аз заех поза,сякаш ще след малко ще полетя.
- 3...2..1..
И двамата започнахме да тичаме..В последния момент вместо да се блъснем започнахме да се катерим доста бързо по стената.Накрая влязохме в апартамента през вратата,която бяхме оставили отворена(на балкона).
- Ето...Винаги има начин...
Целунах я по бузата.
- Аз ще си взема душ или по-точно вана..Искаш ли да я споделиш с мен?
Погледнах я безизразно..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Съб Мар 31, 2012 6:18 pm

Опрях се на балкона ..-Това не го бях правила от веке .. изгубила съм тренинг.-Засмях се.
Придърпах го към себе си като го целунах по възможно най-страстния начин.
-Обичам те, притиснах го стената, ..-Обичам те, впих устни в неговите .. отворих вратата на банята без да отделям устни от неговите.Пуснах водата а ваната започна да се плни, смъкнах бавно банският му след което отново го целунах.
Подмсихнах се като баво смъкнах горнището на банският си.
Тих стон се изплъзна от устата ми, без да отделям устни от неговите взех една от кутийте с листенца рози на плота, отворих я като изсипах всичките във ваната ..-Подсмихнах се.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Нед Апр 01, 2012 12:09 pm

Колко беше палава..Харесваше ми това нейно качество.Винаги имаше нещо неочаквано в нея и нещо загадъчно.Какви ли ги бръщолевя,но нека се върнем на мястото,където с нея правехме разни неща.Ваната не беше много голяма,но мошехме да се съберем двамата.Първо влязох аз и след това се разположи тя върху мен.Целунах я по врата и взех гъбата,която беше оставена близо до ваната на рафтчето.Сложих малко пяна и започнах да разтривам красивото и' тяло.След това я измих и преместих разположението на гъбата.Започнах да разтривам с нея вагината и'.Връчих и' гъбата и я целунах.Преместих се и тя започна да ме разтрива с нея.
- Обичам те!
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Нед Апр 01, 2012 7:28 pm

Той .. той ме подлудяваше, стоновете наипраха в устата ми .. тялото ми гореше, след всяко негово нежно движение възбудата в мен растеше, сърцето ми биеше лудо.Взех гъбата като я спуснах по тялото му .. липсваха само сметаната и ягодите.
Но и без тях щяхме да минем, притиснах тялото си в неговото като целунах раменете му, след което врата а след това устните му.Вплетох пръсти в косата му .. нежните целувки се превърнаха в груби, спуснах ръка по мокрото му тяло без да спирам да го целувам.
-Деймън, изстенах тихо няколко пъти .
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Вто Апр 03, 2012 5:24 am

Всичко стана по-грубо.Исках да покажа и тази си страна.Съборих я леко във ваната и веднага проникнах в нея,като краката и' се обвига около главата ми.Започнах по-бързо.Имах чувството,че съм звя,който е приклещил плячката си и е готов да я разкъса.
Обърнах Татя и проникнах в нея кучешката(т.е. отзад skype-41 )Тя вече крещеше от удоволстве и я разбирах.На мен ми беше по-добре.Усетих някква течност разливаща се от вагината и'.ООпс..Дай още един път..Обърнах се и поза 69 я замести.Започнах да прониквам с нея с език и да я лижа от долу,а тя пое моята гордост в устата си и така нататък и така нататък.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Вто Апр 03, 2012 6:36 pm

Имах чувството че ще експлодирам от удоволствие.Поех гордоста му в устата си като разхождах езикът си надолу и нгаоре по дължината му.Обърнах се с нечовешка бързина настанявайки се в скута му.Наклоних глава на една страна усмихвайки се самодоволно .. вените под очите ми плъзнаха надоло като змии, зъбите ми остри като бръсначи се показаха, спуснах езикът си по един от кучешките си зъби, одрасках езкът си а от него шурна кръв.Впих устни в неговите, езиците ни се преплетоха притиснах тялото си силно към неговото .. отдръпнах се като бавно спуснах езикът си по врата му ..
-Обичам те!
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Вто Апр 03, 2012 6:48 pm

- И аз..
Усмихнах се и продължихме да го правим.След един час си легнахме изморени.Не бяхме спали и не сме пили кръв от доста отдавна..Сутринта щяхме да го направим.
- Лека нощ...
Убух си боксери и се гмурнах под завивките.И заспах..
Пп Сори ма ме шпионират и не мога мн да пиша..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Сря Апр 04, 2012 6:36 pm

Увих една хавлия около тялото си, той легна .. подсмихнах се като се приближих и го целунах. .
-Лека.Прошепнах тихо като се отдръпнах.
Извадих сешоара, бельото и нощницата си от един куфар като тихо се изнесох в другата стая.Включих сешоара, облякох си бельото а след това късата нощничка, сложих слушалките в учите си като усилих музиката на МАХ и пуснах сешоара.
По едно време започнах да си танцувам, минутите минаваха бързо една след друга, разроших косата си и спрях сешоара.Махнах слушалките като оставих iPod-а си на масата като се изнесох тихо в стаята където Деймън спеше.
Не исках да го събуждам затова взех една копринена завивка и се излегнах на дивана!
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Пет Апр 06, 2012 9:31 am

Спах доста добре...Имайки в предвид,че по едно време чух сешоар и това ме подразни,о се обърнах на другата страна и си продължих да спя.Сутринта се събудих доста по-бързо ,защото ми се пиеше кръв.Надигнах се от леглото и проверих с едната си ръка до мен..Нямаше я..Макар да виждах някакъв силует на дивана не можах да я разпозная..Влязох в банята и се измих..След това започнах да правя лицеви опори и коремни преси...Най-накрая към 9 часа спрях,защото трябваше да донеса нещо за ядене и за пиене..Доближих се до Татя и я целунах леко по бузата.Тя се размърда и се обърна на другата страна.Усмихнах се като някакво дете и излязох...Отидох до центъра на града,който не беше много голям и напазарувах...След това намерих някакво момиче само и я хипнотизирах,за да дойде с мен...Влязохме в апартамента и нека да позная..Татя все още спеше..Е..Какво пък..Извадих един уред и го закачих за вената на момичето..Включих го и той започна да източва кръвта и'.Изведнъж Татя се изправи(с вампирска физиономия) и нападна момичето.Хванах Татя и я допрях до стената.
- Спокойно...
Тя се осъзна и седна на леглото като ни огледа сънено..
- Взел съм две банички за ядене и сега взимам пиенето..
Момичето пребледня...Махнах уреда и и' казах:
- Няма да помниш нищо..Станало ти е лошо и се прибираш...Върви...
И то стана като робот и излезе като затвори вратата.
- Взел съм плодове и други неща..
От уреда пресипах малко кръв в две чаши за уиски и подадох едната на Татя...Моята я изпих доста бързо и си налях още.Изядох баничката и оставих покупките в хладилника.
- Предвидил съм програмата..След малко ще се разходим в джунглата..След това сме на един плаж,който проучих и е като онези,които ги дават на рекламите дето са самотни малки и си пиеш коктейл на тях..Само се приготви и излизаме- усмихнах се и я целунах..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Пет Апр 06, 2012 6:30 pm

Размърдах се под завивките отваряйки бавно очи, ароматът на кръв беше плъзнал из целия апартамент, забелязах едно момиче като се изправих с нечовешка скорост готова да нападна но Деймън ме притисна до стената ..
-Кхмм, спокойно викаш!
Кое му е спокойното, ъгхх гладна съм! Седнах на дивана като кръстосах крака.Минути по-късно той отпрати момичето и смеси кръвта й с уиски.-Подсмихнах се.
Веднага щом той ми подаде чашата изпих съдържанието на екс.
Погледнах го ..
-Ммм джунгла, плаж ... какво е ставало докато съм спала.-Засмях се.
Приближих се до него като го целунах и тихо прошепнах в ухото му ..
-Обичам те коте.-Усмихнах се.
Бавно започнах да се събличам започвйаки да ровя в куфара.Извадих една къса блузка с едно рамо, къси панталонки сандали с платформа и бански.Хванах закопчалката на сутиена си готова да го откопчея като се подсмихнах и му намигнах.Взех купа с дрехи и влезнах в другата стая.Преоблякох се след което отидох в другата стая.
-Готова.-Подсмихнах се.
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 07, 2012 7:59 am

Добре...Усмихнах и' се и тръгнахме да излизаме.Заключих стаята и подхвърлих ключа в плажната чанта,в която бяхме взели доста неща например няколко банки с кръв от момичето,нещо за ядене и така.Тръгнахме по малките улички като оглеждахме наоколо.Бяхме хванати за ръце и се усмихвахме като в онези безгрижни романтични филми.Наближихме края на пътя и тръгнахме по една зелена поляна.Беше доста красиво,имайки в предвид че Татя беше до мен..
- Много си красива..
Ръката ми се плъзна и обара задника и' като го обхвана.
- ... и сеексии..
Подсмихнах се лакомо и продължихме..
- Искаш ли да се състезаваме?
Тя кимна и развихме нашата прослувута скорост.Естествено дадох преднина на Татя,защото тя беше жена и след това я съборих на полянката и я целунах като я допрях до земята.
- Малко по-натам е плажа...Ако искаш..
И изведнъж вените се плъзнаха по лицето ми и тих стон се измъкна от устата ми.След това паднах блед до нея.Някой беше забил кол в сърцето ми..Ще видим тази работа..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Съб Апр 07, 2012 11:08 am

Той падна посинял до мен, сърцето ми заби лудо, коремът ми се сви, надвесих се над него, хванах колът с две ръце като го извадих рязко от сърцето му.Нямаше да му се размине на този който му причини това, ако един косъм падне от главата му ще убия всеки в Гърция, ще превърна това място в кървава баня .. седнах като търпеливо зачаках да се свести. По едно време той помръдна ръката си, а вените бавно започнаха да изчезват а той да възвръща нормалният цвят на кожата си.
Започнах да се оглеждам ... върнах погледът си върху Деймън, усмихнах му се като го целунах!
-Добре ли си ?
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Съб Апр 07, 2012 12:26 pm

Погледнах я и станах..След това изчезнах.Знаех си,че някой се опитва да ни развали ваканцията,но не знаех,че ще се опита да ме убие..Е..Какво пък..Накрая настигнах някакъв вампир,който седеше до едно дърво и се оглеждаше..
- Ти ли ме наръга..
Очите ми срещнаха неговите..
- Не..
- Как се казваш?
- Ерик..
- Сега ще вземеш близкия клон и ще си го забиеш в сърцето..Разбра ли ме?!
- Да..
Той бързо стигна до клончето и го заби.Вените се разпространиха..Разликата беше,че той нямаше да се свести..
- Татя..Съжалявам,че изчезнах така..-казах малко по-късно..
- Но сега нека ти се реванширам..
Доближих се до едно дърво и дръпнах близкия клон.Нещо изскърца и една малка вратичка се показа в ствола на дървото.Влязохме и натиснах една ръчка.Вратичката се затвори и стана тъмно.Самото дърво беше кухо,но това беше мое дело.Опипом хванах ръката на Татя и се заизкачвахме по една стълба.Накрая излязохме и пред нас се разкри следната гледка..Едно дървено мостче и след него една прекрасна къща..Тя беше доста добре скрита и не можеше да се види от никъде..Както и моста..Тръгнахме бавно,а слънцето вече искаше да залязва.Беше прекрасно изживяване..
- Това място е скрито с вещерска магия..Никой не може да го намери,ако до сега не е бил тук..
Усмихнах се и стигнахме до къщата.
- Отдолу е плажа..Вътре има 5 стаи-кухня,2 бани,1 спалня и таван за почивка...Той се мести според красивите гледки и е нещо като симулатор..Можеш да се пренесеш на дадено място..Има неизчерпаеми запаси от храна и ако има нарушители това е най-подходящото място..Направо това може да бъде и рай,и ад..
Целунах я и влязохме вътре..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Татя Петрова Сря Апр 11, 2012 9:27 am

Започваше да става все по интересни и по-интересно.
-Вещерска магия ? -Подсмихнах се.
Тогава се сетих за вампоира който нападна Деймън, кой ли беше .. а дали Деймън ще ми каже ? Спрях се като погледнах Деймън невинно.
-Кой беше Деймън, кой те нападна ?
Той вървеше напред и сякаш не ме слушаше, появих се пред него, но усетих силна и прерязваща болка в корема, не можех да си стоя на краката в следващия момент се струполих на земята съвсем безпомощна.
-Деймън боли!
Стиснах силно зъби силно, сякаш губех контрол .. какво се случваше с мен ?
Изстенах високо .. от устата ми бликна кръв .. да не би това да е дело на някой вещер ?
Всичко беше размазано, чувах и виждах всичко забавено, проблемите един след друг се редяха ... не можеше ли да прекараме една покойна ваканция ?


Съжелявам за закъснението ;//
Татя Петрова
Татя Петрова
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 84
$ $ : 53
Join date Join date : 01.02.2012
Местожителство Местожителство : Зад теб!

Таланти
Пеене:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue1/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Left_bar_bleue5/5Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Damon Salvatore Сря Апр 11, 2012 2:24 pm

Тя ме попита кой е бил.Нямаше да и' отговоря,за това се насочих към симулатора.
-Деймън боли!
Обърнах се с кисела физиономия към нея и казах леко на инат и леко грубо:
- Какво искаш..
Чу се писък и Татя се строполи на земята.С адска скорост се озовах при нея.
- Какво?Къде те боли..?!
Погледнах ръката и' и я отместих..Съблякох връхната и' дреха и тя остана по сутиен.Това сега не ме вълнуваше.Докоснах корема и' и нямаше нужда от повече.Забелязах как той бавно,но попринцип адски бързо започна да расте и да се надига.
- Господи!
Татя извика и започна да крещи от болка.Хванах ръцете и' и я погледнах.
- Дишай..Спокойно..Няма нищо...Ще се оправиш..Спокойно..Погледни ме...Стискай колкото те боли..Стискай ме!Хайде..
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията) Empty Re: Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите