Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Двора                    Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Двора                    Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Двора                    Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Двора                    Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Двора                    Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Двора                    Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Двора                    Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Двора                    Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Двора                    Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Двора                    DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Двора                    Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Двора

3 posters

Go down

Двора                    Empty Двора

Писане by Merry Edward Chase. Пон Дек 26, 2011 3:57 pm

Двора                    Brighton_schoolyard
Merry Edward Chase.
Merry Edward Chase.
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 478
$ $ : 632
Join date Join date : 25.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The City Of The Immortals

Таланти
Пеене:
Двора                    Left_bar_bleue5/5Двора                    Empty_bar_bleue  (5/5)
Актьорство:
Двора                    Left_bar_bleue2/5Двора                    Empty_bar_bleue  (2/5)
Танцуване:
Двора                    Left_bar_bleue4/5Двора                    Empty_bar_bleue  (4/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Стефан Салваторе Съб Фев 18, 2012 11:16 pm

Бях решил ,че ще е добро прекритие ако отново се запиша в гимназията. Колкото и да не ми се изкаше трябваше да ида на училище...станах и изпротестирах когато станах от леглото и започнах да се оправям, слезнах по стълбите и тръгнах към колта си, не след дълго паркирах на паркинга, а като слезнах от колата всички ме гледаха все едно съм извунземно едва ли не.. Ох какво ли щях да правя с всички тези любопитни мозъци който се разхождаха наоколо, бях им интересен определено.. Спрях се пред входа на даскалото и зачаках да стане време и да чуя звънеца, за да влезна навътре. Седнах на тухления парапет и се загледах в нищото, когато някой отклони вниманието ми. Беше някакво русокосо момиче, което беше попитала приятелката си "Кой съм" е за жалост не исках да разбира кой съм, нямаше да е добре за нея да знае ...
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе
вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 48
$ $ : 47
Join date Join date : 08.02.2012

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Sarah May Adams Съб Фев 18, 2012 11:40 pm

Мей вървеше бавно, но с огромно самочувствие към мястото, наречено училище.. Походката й бе грациозна и несъмнено обираше неодобрителни погледи от възрастните жени, които случайно минаваха покрай нея.. Е, за жалост получаваха по някоя и друга ругатня по техен адрес.. Именно ! Мей бе точно такава !
Русокосият слезе от колата си.. Както всеки нов се опитваше да не бие на очи.. Стоеше кротко до превозното си средство, но той не познаваше лошата госпожица Адамс. О, тя можеше да му вгорчи живота за секунди, а също така и да го ощастливи..
- Кой е ? - попита настоятелно.. Погледа й натрапчиво падаше върху лицето му.. Нещо не беше наред ! Но на кого му пукаше ? Сара можеше да се бори с втората си същност непрестанно, но това не променяше нищо.. Тя щеше да остане просто едно нищожно слабохарактерно същество.. Ах, колко объркано беше.. !
- Здравей .. - интересен тон за запознанство ! Саркастично - дружелюбен.. Нещо средно между тези две едва ли не противоположни емоции.. Е, тя мразеше да се прави на добра.. Но понякога на всеки му се налагаше да поиграе театър поне веднъж в живота си..

ПП Малко е объркващо, затова ще обясня .. ;дд Сара има раздвоение на личността.. /Мей несъмнено е лошата й страна.. хД/
Sarah May Adams
Sarah May Adams
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
$ $ : 10
Join date Join date : 18.02.2012

Таланти
Пеене:
Двора                    Left_bar_bleue1/5Двора                    Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Двора                    Left_bar_bleue3/5Двора                    Empty_bar_bleue  (3/5)
Танцуване:
Двора                    Left_bar_bleue5/5Двора                    Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Стефан Салваторе Съб Фев 18, 2012 11:54 pm

Определено това момиче, не разбираше от намек .. Реших да сменя такатиката така явно нямаше да се получи. Опредлено като си казах , не се набивай на очи, означаваше стой далече от известните момичета.. Но не тя не можа просто да си остане на мястото и да бъде доволна от отговора на приятелката си, а ми направо дойде при мен, заставайки срещу мен , се усмихна саркастично, да опредлено това момчие щеше да е като трън в гащите ..Но пък не можех просто да се обърна и да тръгна към училището. Щеше да е невъзпитано, колкото и да не ми се искаше така бях научиен.. Погледнах я през очилата си
-Здравей – казах и аз и се усмихнах леко, но точно в този момент звънеца ме спаси..
- Съжалявам ако съм груб, но май това беше звънеца.. И мисля ,ч е точно сега часът ще започне – казах и аз и се усмихнах на ново...
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе
вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 48
$ $ : 47
Join date Join date : 08.02.2012

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Sarah May Adams Нед Фев 19, 2012 8:59 am

Мей наклони глава на една страна, сякаш не разбираше нещо. Тя бе красива, едва ли не неустоима ! Е, самочувствието й успя да падне след като непознатият господин я отряза най - тактично. Звънецът !? Сериозно !? Наистина ли се оправдаваше с това !? Нее ! Мей нямаше да стои и да търпи всичко това, просто щеше да го остави да си тръгне, а тя.. Тя щеше да се прибере вкъщи и да навакса пропуснатия си сън.. Разбира се, тогава Сара щеше да се появи с мисълта, ч е закъсняла и мигновено щеше да хукне към училището без да осъзнава напълно какво се е случило..
- Да.. Часът ще започне.. - промърмори саркастично и подбели очи.. Огледа се предпазливо.. Искаше да е сигурна, че в крайна сметка няма прекалено свидетели. Гордостта й бе непоносима и сравнително голяма. Именно това я правеше зла.. Е, арогантността и коравосърдечността й подпомагаха, но това бяха подробности.. Важни подробности !
- Върви.. Не дай си Боже да закъснееш.. - това бе може би последното й изречение към това момче. В крайна сметка тя не бе едно от известните момичета. Сара пречеше за това развитие.. Затова пък и Мей се появяваше изключително рядко.. Плюс към и без това ужасният живот на госпожица Адамс... Обърна се с гръб към момчето и бавно закрачи напред в напълно обратна посока от тази на класната стая.. Отиваше си !
Sarah May Adams
Sarah May Adams
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
$ $ : 10
Join date Join date : 18.02.2012

Таланти
Пеене:
Двора                    Left_bar_bleue1/5Двора                    Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Двора                    Left_bar_bleue3/5Двора                    Empty_bar_bleue  (3/5)
Танцуване:
Двора                    Left_bar_bleue5/5Двора                    Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Стефан Салваторе Нед Фев 19, 2012 11:19 am

Не исках да тръгвам след нея ,но найстина „Звънеца“ по тъпо оправдание не бях чувал , а и момичето май също като мен трябваше да влиза в час ,но не тя беше тръгнала в другата посоко ,което силно ме изненада. Повечето момичета не биха пропуснали часовете ,но в тази русокоак имаше нещо друго освен , обикновено.
„Мамка ти държа се като задник“ – обади се вътрешното ми гласче
„Добре добре, ще ида след нея“ поклатих глава мамка му , вече почвах и сам със себе си да говоря ,е поне говорех с истинска интелигента лично –Мен.
-На къде си се запътила? – подвиканах след нея ,като бавно се отлепих от колата и се запътих с бавни крачки след нея..
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе
вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 48
$ $ : 47
Join date Join date : 08.02.2012

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Sarah May Adams Нед Фев 19, 2012 6:43 pm

Мей извърна глава назад поглеждайки пренебрежително момчето.. Въпросът му долетя до съзнанието й толкова бавно и тромаво, сякаш изобщо не можеше да осмисли чутото. Сините й очи се поразходиха върху лицето му, в очакване на автоматичния си отговор. Е, мълчанието се проточи малко по - дълго от обичайното. Вероятно стоеше така в продължение на петнадесет секунди.. Накрая просто повдигна раменцата си най - небрежно..
- Прибирам се вкъщи.. - призна разсеяно. Вече нямаше особено голяма работа тук. А и не й се слушаха скучните лекции на възрастните. Не биваше да говори, не биваше да почива.. Ах, все искаха нещо от нея.. А тя просто копнееше да поспи малко повече.. Сара винаги й причиняваше големи неудобства, а тя се нуждаеше от нещо по - разкрепостено..
- Какво !? Ще стоиш и ще ме гледаш ли !? Върви, ще закъснееш .. Не искам да съм виновна за провала на успеха ти . - заговори дръпнато. Острият й език можеше да й спечели толкова много неблагожелатели..
Sarah May Adams
Sarah May Adams
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
$ $ : 10
Join date Join date : 18.02.2012

Таланти
Пеене:
Двора                    Left_bar_bleue1/5Двора                    Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Двора                    Left_bar_bleue3/5Двора                    Empty_bar_bleue  (3/5)
Танцуване:
Двора                    Left_bar_bleue5/5Двора                    Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Стефан Салваторе Нед Фев 19, 2012 7:07 pm

„Стефан ти си кретен“
„Верно ли, мерси че ми каза“ – отново почвах да си говоря сам. Погледнах я добре май щеше да е по добре да не се държа така с нея, в смисъл тя нищо не беше направила, а и май нямаше да е лошо поне някакви връзки да завържа все пак...
-Добре съжалявам ,чеа бях груб Стефан Салватор – представих и се аз и подадох ръка ,явно не беше писано да остана в сенките ,така че нека да не скромничим повече ,все пак тя изглеждаше готина ,но беше човек което не беше добра компания ...
„Стига бе идиот ,нали си спрял човешката кръв“ – обади се вътрешното ми аз- а аз поклатих глава сигорно изглеждах страмно,но пък не беше предназначено за нея...
Стефан Салваторе
Стефан Салваторе
вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 48
$ $ : 47
Join date Join date : 08.02.2012

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Sarah May Adams Сря Фев 22, 2012 5:29 pm

Мей погледна ръката му. Неблагодарният й поглед се спусна върху нея с цялата си мощ. Ах, как обичаше да оглежда хората така. Сякаш не се интересуваше от случващото се.. Всъщност не бе точно така и тя го знаеше.. Не ! Не бе голяма загуба, че младият Салваторе бе отказал най - тактично първоначалният й опит за запознанство в крайна сметка това бе Мей.. Малкото дяволче, което можеше да преживее всеки провал и разбира се, след това да отмъщава за него..
- Мей Адамс.. - промърмори след още едно продължително мълчание. Нежната й ръчичка плахо се допря до неговата стискайки я с всичка сила.. Опитваше да му докаже, че е по - жилава отколкото изглежда ! Всички знаеха, че не е ! Бе точно толкова крехка колкото и изглеждаше с всеки свой недостатък..
- Бързо промени решението си .. - отбеляза самодоволно повдигайки едната си вежда инстинктивно .. Рефлекс, който винаги излизаше наяве при всеки удобен момент..
Sarah May Adams
Sarah May Adams
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 10
$ $ : 10
Join date Join date : 18.02.2012

Таланти
Пеене:
Двора                    Left_bar_bleue1/5Двора                    Empty_bar_bleue  (1/5)
Актьорство:
Двора                    Left_bar_bleue3/5Двора                    Empty_bar_bleue  (3/5)
Танцуване:
Двора                    Left_bar_bleue5/5Двора                    Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Двора                    Empty Re: Двора

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите