Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

+2
Merry Edward Chase.
Gossip Girl
6 posters

Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Gossip Girl Нед Яну 22, 2012 7:25 pm


Здравейте, слънчица! Дълго ли ме чакахте?
Е, както видях от партито за посрещането ми единствената душа, която бе бледнувала ден и нощ, за да ме види бе Катрин, тъй като единствено тя реши да ме уважи и дойде. Да, имам предвид точно партито за Нова година. Все пак Нова година, нов късмет.
И не знам как върви при вас, но аз имам чувството, че ще ми е много интересно във това градче.
Без на никой да му бе известно, че ще се появя толкова скоро ми скълпихте парти.
Е да, може би не бе за мен, а и никой не дойде, но аз го чувствах като свое.
И освен прекрасната украса, която Катрин бе направила, вие доста се потрудихте да ми дадете най-хубавия подарък - малко клюки.
Откъде да започнем... да, първото нещо. Деймън и Катрин... Ммм, прекрасна двойка.
Изненадахте ме доста приятно, вампирчета. Първо това с ревността.
Е, знам, че хората са казали, че никога не е в излишък, но Деймън прекали.
И не, не го виня, вся пак тя не може да се контролира, а и няма да отрека, че Катрин не е съвсем безразлична към Стефан. (но това тепърва ще излезе наяве) Само едно не разбрах, Деймън.
Какво стана с Натали? Упс...! Да не би туко що да казах Натали? Ще ме прощаваш, миличък, но не ми стана много наясно защо ще да държиш сметка на Катрин при положение, че и ти сам не знаеш какво искаш.
Е, предлагам ти нещо- подреди си преоритетите, не можеш да имаш всички момичета. Какво беше това с пиенето на вампирска кръв? Нещо като свалката, когато кучетата си душат задните части?
Но горкичкия, веднага избяга след мимолетния флирт със древната вампирка. Дали щеше да успееш да вкараш Катрин в леглото ако знаеше? Е, със сигурност ще разберем.
Но като гледам и нейната човечност се показва. Катрин, миличка, какво беше това със защитата на хората? Та нима за старата и себична Кат щеше да има проблем ако Деймън убива всеки наред?
Предлагам ти да помислиш над това. Дали някогашната ти страст не си отива?
Е, ще спра до тук. Деймън, после да не се сърдиш? Та аз ви правя услуга, ако ще искате истинска връзка трябва да знаете всичко за другия. А и не се съмнявай, че ако между Катрин и който и да е друг се случи нещо, аз ще се погрижа да разбереш наред с другите.
Другите слънчица на който исках да обърна внимание... Ах, Жулиет и Кийра.
И двете са вещици, да. Но явно и двете нямат едни и същи чувства. Докато Кийра явно иска да бъде приятлка на Жулиет, тя от своя страна иска да си остане вълк единак. И с шанс да прозвуча злобно ще кажа, Мила, Жулиет, защо не дадеш шанс на момичето? Сама до никъде няма да стигнеш в този град. Попитай Катрин. Тя добре знае как да изиграе картите си и да привлече на своя страна хората.
А като стана въпрос за това, че мога да звуча злобно. О, милички, знайте, че аз никога не съм искала да звуча така. Аз нямам лоши чувства към вас. Напротив, обичам ви. И да се върна на старата тема. Повярвайте, момичета, няма нищо по-хубаво от това да си имаш приятелка. Като мен например.
Е, да, мога да вчерня някой друг живот, но пък за сметка на това ще ви уведомявам за най-горещите клюки. Довиждане!
х.о.х.о
~ Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl
gossip girl;

Брой мнения Брой мнения : 3
$ $ : 7
Join date Join date : 27.12.2011

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Merry Edward Chase. Нед Яну 22, 2012 7:28 pm

Кой те излъга, че новогодишното парти било за теб? хДД
Merry Edward Chase.
Merry Edward Chase.
древен вампир;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 478
$ $ : 632
Join date Join date : 25.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The City Of The Immortals

Таланти
Пеене:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue5/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (5/5)
Актьорство:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue2/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (2/5)
Танцуване:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue4/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (4/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Катрин Евънс Нед Яну 22, 2012 8:23 pm

Аз няма да те поздравя, защото не се радвам , че си тук Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  300838428 Скъпа не ме разбирай погрешно, но какво става между мен и Деймън не е твоя работа, а още по-малко чувствата ми към Стефан Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  4197534102 Очаквам с нетърпение следващата доза клюки, която ще ни подготвиш Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  731449794
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Александра Удинов Пон Яну 23, 2012 5:42 pm

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  214290462чак пъка да се опитвам да й бъда приятелка...както и да е..то и това ще се случи хд
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue0/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Натали ♥ Сря Яну 25, 2012 4:30 pm

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  731449794 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Оо ти не знаеш това е ритуал при вампирите Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1213685197

И аз те обичам Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  2328435892 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492
Натали ♥
Натали ♥
модератор;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 371
$ $ : 400
Join date Join date : 15.01.2012
Humor Humor : ..и точно в този момент си даваш сметка ,че нещата се случват само веднъж ...и колкото и да се опитваш никога вече няма да чувстваш същото...никога вече няма да имаш усещането ,че си на ТРИ МЕТРА НАД НЕБЕТО.

Таланти
Пеене:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue5/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (5/5)
Актьорство:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue5/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Left_bar_bleue5/5Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Damon Salvatore Сря Яну 25, 2012 6:05 pm

Обичам да съм в клюкитееее
Damon Salvatore
Damon Salvatore
древен вампир;

Пол Пол : Male Брой мнения Брой мнения : 346
$ $ : 295
Join date Join date : 15.01.2012

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Gossip Girl Сря Яну 25, 2012 9:10 pm


Merry Chase. написа:Кой те излъга, че новогодишното парти било за теб? хДД
Миличка, в този град скоро всичко ще се върти около мен Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  300838428
----------------------------------------------------------------------------------------
Катрин Пиърс написа:Аз няма да те поздравя, защото не се радвам , че си тук Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  300838428 Скъпа не ме разбирай погрешно, но какво става между мен и Деймън не е твоя работа, а още по-малко чувствата ми към Стефан Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  4197534102 Очаквам с нетърпение следващата доза клюки, която ще ни подготвиш Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  731449794
Разбира се, че не се радваш, скъпа, а и бих казала, че е точно моя работа. :)
----------------------------------------------------------------------------------------
Кийра Найтли написа:Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  214290462чак пъка да се опитвам да й бъда приятелка...както и да е..то и това ще се случи хд
Мила, аз не греша. А и както виждам нещата прогресират :)
----------------------------------------------------------------------------------------
Natalie Smith написа: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  731449794 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Оо ти не знаеш това е ритуал при вампирите Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1213685197

И аз те обичам Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  2328435892 Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  1131226492
Е, явно не съм била особено запозната с вампирския правилник. Но пък ако всички го правят при запознанството си ползата ще е най-много моя :)
Благодаря <3
----------------------------------------------------------------------------------------
Damon Salvatore написа:Обичам да съм в клюкитееее
Не се бой, Деймънчо, ако продължаваш в същия дух скоро не те виждам вън от тях Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  42599183
Gossip Girl
Gossip Girl
gossip girl;

Брой мнения Брой мнения : 3
$ $ : 7
Join date Join date : 27.12.2011

Върнете се в началото Go down

Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?  Empty Re: Никой ли няма да ме поздрави за добре дошла?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите