Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
Isabella Hale Parker Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Isabella Hale Parker Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Isabella Hale Parker Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Isabella Hale Parker Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Isabella Hale Parker Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Isabella Hale Parker Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Isabella Hale Parker Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Isabella Hale Parker Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Isabella Hale Parker Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
Isabella Hale Parker DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
Isabella Hale Parker Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Isabella Hale Parker

2 posters

Go down

Isabella Hale Parker Empty Isabella Hale Parker

Писане by Isabella H. Parker Нед Яну 01, 2012 8:27 pm

Isabella Hale Parker Tumblr_l59ysw5DIE1qbb70eo1_500
(Megan Fox)


Име: Изабела Хейл Паркър
Години: 22
Зодия: козирог

Външен вид:
Не съм кой знае какво. Млада жена с тъмна коса и светли очи. И въпреки това, не че се хваля, но събирам погледите. Някои биха нарекли това приятно, но не и аз. Направо си е унизително непрекъснато да те зяпат. Мразя да се обръщат след мен, камоли пък онези нелепи подсвирквания. Но ето.... случва се. Да продължа... Средна съм на ръст. Имам нормално телосложение за жена. Дори съм малко слаба, но не прекалено. Обичам да спортувам. Никога не съм надебелявала прекалено много. Напротив. Не знам дали е от спорта и от активния ми начин на живот, но винаги ми казват, че съм ненормално слаба.

Характер:
Бързо избухвам. Това е най-лошата част от характера ми. Лесно се паля и понякога дори налитам на бой. Но съм спокойна предимно. Обичам да купонясвам, да се забавлявам по всеки възможен начин. "Пълна глупост" биха го нарекли някои, но аз харесвам живота си. Имало е провали, веселби. Но е такъв, какъвто е. Дори не мечтая за по-добър.
Isabella Hale Parker Tumblr_lc2cmra5L31qdk6zzo1_500


История:
Двадесет и трети декември.. Тогава се родих, но предпочитам да не споменавам възрастта си. Още щом минаха няколко години... Тоест, когато съм била на около 3-4 годинки, започнах да чувам разни гласове. Не разбирах чии са. Всички ми се смееха. Разбира се! Нали не знаеха какво се случва с мен. Е, тогава и аз не знаех, но всичко се промени и за няколко години бях уведомена за уменията си. Малка и спретната, радвах родители, прародители, радвах всички около себе си. Е, тогава бях малко, сладко момиченце, което дори не знаеше как да си обуе обувките. Всичко това свърши. Майка ми се разболя тежко през 1995-та. Така и не ми казаха от какво. Почина. Това бе едно от... не, това бе най-тежкото нещо в живота ми. Никога не бих забравила изражението й, студените й ръце, тяло, безжизнения труп, стоящ неподвижен на мекото легло. Все още буца засяда в гърлото ми като си го спомням. Но как бих могла да забравя този момент? Той единствен остана в главата ми за толкова дълго време. След месец разбрах за дарбите си. Тези гласове.... Магьосници и вещици. Магьосници и вещици се ровеха в главата ми и ми предсказваха различни картини от бъдещето. Понякога тези картини идваха като видения, понякога като кошмари. Тогава намразих тези същества. Та нали можеха да спасяват, да връщат от смъртта? Уж бях ценна за тях, а те какво направиха? Оставиха клетата ми майка да гние в отвъдното, преди още да е вкусила от живота. И така... Мина време. Всичко, с което егоистите пълниха главата ми, разказвах на баща си. Той разбира се не ми вярваше и дори ме заведе на психиатър. Е, не помогна. Напротив. Избягах от вкъщи. От тогава се оправям сама. Взех малко заделени пари, предназначени за образованието ми и избягах. Дойдох тук, но... как да го кажа... Бях изгонена.. Слава Богу, срещнах друг вещер, който благоволи да ми обясни всичко и да ме заведе до градът на вещиците, Така и досега живея тук. Ей, споменах ли, че умея да пиша поезия? Е, така е. Помолих нови и добри приятели да ми помогнат и да разпечатат нещата ми в книги. Всичко мое много се хареса и след година-две буквално забогатях. Взех си къща, изкарах шофьорска книжка, започнах съвсем нов живот, изпълнен единствено с веселия, забава, работа...
Isabella Hale Parker Tumblr_lj710aANwu1qb1eb9o1_500
Допълнителна информация:
~Сили:
видения; хидрокинеза
~Семейство:
майка - Женевиер Паркър
баща - Макгвар Паркър
~Статут на връзка:
необвързана
~Професия
писател, поет
~Вредни навици:
Пуша, често пия алкохол. Дори имаше период, в който взимах наркотици.
~Приятели и Врагове:
Има много същества, които искат да ме убият заради способностите ми. Както и Дявола. Е, кой друг човек умее да убива демоните му? Приятели... Е, не бяха много, имаше с кого да пийна нещо и да се повеселя, но все още такива, с които мога да споделям и такива, на които можех да се доверя няма.




pancake

Isabella H. Parker
Isabella H. Parker
вещица;

Брой мнения Брой мнения : 10
$ $ : 12
Join date Join date : 01.01.2012

Върнете се в началото Go down

Isabella Hale Parker Empty Re: Isabella Hale Parker

Писане by Катрин Евънс Нед Яну 01, 2012 8:36 pm

Одобрена си
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
Isabella Hale Parker Left_bar_bleue0/5Isabella Hale Parker Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
Isabella Hale Parker Left_bar_bleue0/5Isabella Hale Parker Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
Isabella Hale Parker Left_bar_bleue0/5Isabella Hale Parker Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите