Вход

Забравих си паролата!

Септември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 14, на Пет Юни 23, 2017 1:34 am
Latest topics
» Реклама
Пон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
Пон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
Пон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
Вто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
Чет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
Вто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
Пон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
Нед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
Пет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

Administrators :
        Merry Edward Chase.

Катрин Евънс

Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo

Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Данте Уайт

Предишната тема Следващата тема Go down

Данте Уайт

Писане by Данте Уайт on Пет Дек 30, 2011 12:44 pm

[Orlando Bloom]
Име на героя : Данте Делиора Уайт
Възраст: 586
Раса: Вампир
Дарба: Кантрол над метерологичното време

27 май 1446 година.
Времето навън беше прекрасно. Тук,в Италия по това време на годината всичко беше в разцвета си. Видшах дълбоко чистият пролетен въздух и реших да се порадвам на живота. А,той,беше прекрасен. Аз,Данте Уайт,бях първият син на фамилията Уайт,наследник на цялото богатство на и без това безумно богатото ми семейство. Имах пресрасна годеница на име Патрисия,която беше перлата в короната на цялото ми съществуване. Но,както казват хората - Много хубаво не е на хубаво.
Тогава в този прекрасен пролетен ден,си нямах ни най-малка представа колко верни ще се окажат тези думи и колко скоро ще изпитам истиността им.

29 май 1446 година
(2 дни по-късно)

Всичко беше готово за пролетния лов. Баща ми и по-малките ми братя вече бяха навън,при конете,но аз все още се бавих в къщата. Патрисия,моята прекрасна любима,ме държеше за ръката и нейните красиви сини очи бяха впити в мойте.
-Моля те,не отивай!
-Държиш се абсурдно любима! Защо да не ходя?
Наистина поведението и беше абсурдно. Аз бях един от най-добрите ловци,и това беше доказано. Но тук,когато това младо момиче ми се молеше сякаш от това зависеше живота ми,може би бях готов да склоня.
-Мисля...-тихо промълви тя-Мисля че няма да се завърнеш...Или... Поне не същия.
Това ме изуми до степен на...Абе,много ме изуми. Принципно аз бях кротък човек и избягвах острите конфронтации по време на лов с останалите аристократи.
В този момент го чух. Рогът който обявяваше началото на лова. Изведнъж нещо ме прободе в гърдите. Този звук все едно разтърсваше самото ми съществуване и някакси,по-лесно можех да се доверя на думите на Патриция. Но тогава... Направих най-голямата грешка в живота си...:
-Тръгвам.

~Няколко дни по-късно.
Ловът се беше оказал много по-труден от предвиденото. Много,много по-труден. Времето изведнъж се бе влошило,сякаш паралелно с настроението ми. Валеше непрестанен дъжд и това все повече ме изнервяше. Стоях си в тентата и се молех баша ми да склони пред молбите на останалите и да се приберем най-сетне в къщи.
-Лорд Данте?
Обърнах се рязко,сякаш гузен от мисълта че някой може да е чул мислите ми,макар да знаех че е невъзможно. Пред мен стоеше Давид. Един от най-близките довереници на баща ми. Честно казано никога не го бях харесвал,макар и да изглеждаше поразително. Кожата му беше бледа,косата му дълга и с най-невероятният черен цвят на земята,а на устата му грееше усмивка която намразих още на момента.
-Баща Ви,Ви вика.
Аха,мерси. Бих отишъл на края на света само и само да не ти гледам неестествено красивата мутра. Е,естествено не му казах така,но си го мислех. И по киселата му физиономия даже си помислих че ме е чул. Божичко,този сякаш четеше мисли. Станах и тръгнах към баща ми. Не ми беше особенно приятно на джавкам в калта докато стигна но тентата на татко.Влязох вътре с цялата си царственост,на която бях способен в такова време де.
-Викали сте ме татко?
-Да сине. Искам да отидеш на лов. Сам. Покажи им семейната сила.
Ох,защо ли не отказах? Защо ли не отказах?

~
Не си спомням точно какво се случи след като потеглих. Понякога в мозъка ми се връщат частични картини от случката,потопени с кръв. Но,много точно си спомням какво се случи след като се събудих в гората. Усещах силен прилив на енергия. Макар и да лежах в калта,мокър и изцапан,се чувствах по-добре от когато и да е било преди в живота ми. Но,най-големият шок дойде когато най-сетне намерих едно планинско поточе в което да се измия. Когато погледнах отражението си... Онемях. Нали знаете онази древногръцка легенда в която един младеж на име Нарцис,който по заповед на Афродита се влюбил в собственото си отражение? Е,можех да го направя и аз. Кожата ми сияеше в блед отенък на бялото,който прекрасно се допълваше с шоколадовия цвят на косата ми. А,очите... Очите бяха най-поразителната част от всъчко. Бяха.. Две дълбоки шоколадови бездни,в който играеше вечен пламък.
Бях... Бях се превърнал в същото извращение като Давид. Давид... Вампира който ме попоти в вечниs мрак. Да,това бях аз... Вампир.

blueberry!^^
Данте Уайт
вампир;

Брой мнения Брой мнения : 18
$ $ : 22
Join date Join date : 29.12.2011

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Данте Уайт

Писане by Катрин Евънс on Пет Дек 30, 2011 12:52 pm

Одобрен си, добре дошъл!

Squeeze, hot, hold that pose
you know i like it do it sweetheart, i'm the boss
I'll let you get close to it
I'm gonna make tonight a show oh oh
I'll make your love grenade explode, nanana
Turning the lights out,
burnin' the candles
And the mirrors gon' fog tonight!
Turning the lights out,
Tighten the handcuffs
And the mirrors gon' fog tonight!

Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 21
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
0/5  (0/5)
Актьорство:
0/5  (0/5)
Танцуване:
0/5  (0/5)

Вижте профила на потребителя http://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото