Delightful World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:09 am
Latest topics
» Реклама
 Тайната част на гората Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:04 pm by Damon Salvatore

» Станете наши приятели
 Тайната част на гората Icon_minitimeПон Фев 25, 2013 3:03 pm by Damon Salvatore

» Гърция:Остров Пукет(Островът на Изкушенията)
 Тайната част на гората Icon_minitimeПон Яну 28, 2013 10:52 am by Татя Петрова

» Флууууууууд
 Тайната част на гората Icon_minitimeВто Юни 26, 2012 9:56 am by Damon Salvatore

» Starbucks кафе
 Тайната част на гората Icon_minitimeЧет Апр 19, 2012 4:28 pm by Алдур

» Търся си другарче за РП
 Тайната част на гората Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 8:22 am by Сиана Матияс

» Търся си ...
 Тайната част на гората Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 1:02 pm by Сиана Матияс

»  Целувка, секс, прегръдка, шамар или бира
 Тайната част на гората Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 10:29 am by Александра Удинов

» Александра Удинов
 Тайната част на гората Icon_minitimeПет Апр 13, 2012 3:18 pm by Катрин Евънс

Нашият екип

       Administrators :
        Merry Edward Chase.
 Тайната част на гората DrQMi
         Катрин Евънс


         

      
       Рекламен агент на форума :
        Irenes Devo
 Тайната част на гората Tumblr_m18mhnrTzr1qfgo5mo7_250
        
Брояч на посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Безплатен Брояч

Тайната част на гората

4 posters

Go down

 Тайната част на гората Empty Тайната част на гората

Писане by Катрин Евънс Чет Дек 29, 2011 7:27 pm

 Тайната част на гората Magical_Forest_STOCK_by_wyldraven
Катрин Евънс
Катрин Евънс

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 874
$ $ : 1048
Join date Join date : 26.12.2011
Age Age : 27
Местожителство Местожителство : The city of the immortals
Humor Humor : Никога не заблуждавам никой. Те се заблуждават сами като не си правят труда да разберат каква съм и сами изграждат някакъв образ за мен!!!

Таланти
Пеене:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)

https://delightful-world.bulgarianforum.net/

Върнете се в началото Go down

 Тайната част на гората Empty Re: Тайната част на гората

Писане by Александра Удинов Сря Яну 18, 2012 6:21 pm

Исках да разуча новата обстановка, а и ми трябваше малко спокойствие за мислите и кашмарите, които ме спохождаха всяка нощ. Тръгнах нанякъде и след половинчасово ходене осъзнах, че съм навлязла дълбоко в гората. Нямах желание да поемам обратният път, затова предпазливо се запровирах между хилядите шубраци. Нямаше вятър, цялата гора бе затихнала и цареше някакво странно спокойствие. Скоро щеше да се стъмни, но не ме притесняваше особено.
Седнах на едно изкоренено дърво, придобило формата на пейка, за да си почина. Загледах се в една точка, когато някакъв странен шум ме извади от унеса, в който бях попаднала.
-Кой е?-резкият ми глас разцепи тишината и огласи цялата гора.
станах и бързо се огледах. Не виждах нищо подозрително, освен...някаква сянка бавно се приближаваше. Стоях неподвижна, нито мислех, че съм в беда, просто очаквах развоя на събитията, сякаш наблюдавах всичко от някъде другаде.
Александра Удинов
Александра Удинов
човек;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 212
$ $ : 211
Join date Join date : 17.01.2012

Таланти
Пеене:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)

Върнете се в началото Go down

 Тайната част на гората Empty Re: Тайната част на гората

Писане by Жулиет Грейнджър Нед Фев 05, 2012 4:33 pm

Пореден ден в града.Аз вече се успокои,защото намерих къща.Живеех при някаква жена,която искаше да я науча на магии.Рядко се показвах от стаята,защото не исках да се засичам с някоя вещица,която ще ми чете конско,че не съм намерила някой,който ще помогне.Жената беше някакво създание,което аз не бях сигурна.Живеех и с една друга жена,която не познавах.Реших,че ще е разумно,ако звънна на вещицата,която помагаше.Аз се усмихнах,когато се сетих за онзи ден.Ние живеехме неспокойно.Чувах някакви викове от съседната стая.Видях,че двете имат доста...странни.Реших,че ще отида да разгледам някакъв камък.Жената ни попита за него,но ние не отговорихме.Реших,че ще отида при онази част,която беше спокойна.Седнах на една полянка и се загледах.Беше спокойно.Разбрах нещо.Знаех как се намира онова.Почаках известно време.
Жената дойде.Аз се усмихнах и започнах:
-Знам какво да направиш с камъка.Искаш ли да отидем някъде?Всичко ще ти кажа.-започнах аз.Двете поехме към съседната полянка,но изведнъж аз се спрях.Имах някакво странно...
Жулиет Грейнджър
Жулиет Грейнджър
вещица;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 94
$ $ : 88
Join date Join date : 21.01.2012
Age Age : 28
Местожителство Местожителство : Извън Реалността

Таланти
Пеене:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Актьорство:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)
Танцуване:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue0/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (0/5)

http://hogwartsschool.bulgarianforum.net/forum.htm

Върнете се в началото Go down

 Тайната част на гората Empty Re: Тайната част на гората

Писане by Натали ♥ Нед Фев 05, 2012 4:45 pm

След като оставих моята наемателка с думите сега ,ще се върна защото ставаше дума за камъка на дявола и аз трябваше да го унищожа , наистина нощта прекарана с нея беше уникална и скоро нямаше да я забравя . Преди поляна чух , плач на бебе която Жулиет не можеше да чуе. С моята бързина стигнах и видях сладко малко бебче ,което взех на ръце.Беше увито с бебешко пухкаво одяло ,колко красиво беше маничето ,с черна коса като мрака сини очи като небето и невероятно червени устни.
- Хей виж какво намерих - показах бебето.
- Момиче е ! - но миризмата не беше на човек ,а на ангел ?

 Тайната част на гората %D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB_1b225_4878507
Натали ♥
Натали ♥
модератор;

Пол Пол : Female Брой мнения Брой мнения : 371
$ $ : 400
Join date Join date : 15.01.2012
Humor Humor : ..и точно в този момент си даваш сметка ,че нещата се случват само веднъж ...и колкото и да се опитваш никога вече няма да чувстваш същото...никога вече няма да имаш усещането ,че си на ТРИ МЕТРА НАД НЕБЕТО.

Таланти
Пеене:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue5/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (5/5)
Актьорство:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue5/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (5/5)
Танцуване:
 Тайната част на гората Left_bar_bleue5/5 Тайната част на гората Empty_bar_bleue  (5/5)

Върнете се в началото Go down

 Тайната част на гората Empty Re: Тайната част на гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите